Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Wrz 2021, 09:12
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Brak nowych postów

Sprzęt, akcesoria i oprogramowanie

Przy tak szybko postępującym rozwoju sprzętu fotograficznego trudno być trendy. Można by rzec, że każdy fotograf żyje na głodzie. Nim kupi wymarzoną lustrzankę lub obiektyw na rynku obecne są już nowe – dwa razy lepsze, a w dodatku tańsze. Czy faktycznie warto gonić za nowościami? Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze aparatu, obiektywu i akcesoriów niezbędnych do robienia zdjęć. Z jakich programów korzystać przy obróbce zdjęć. Co kupić, żeby osiągnąć zamierzone efekty.

31

173

03 Wrz 2021, 12:31

Rylyn Smith

Brak nowych postów

Techniki i metody fotografowania

Ilu fotografów tyle sposobów fotografowania. Podzielmy się swoimi spostrzeżeniami. Jak robić dobre zdjęcia? Czy macie jakieś patenty na zdjęcia w nocy, w ruchu lub w czasie złej pogody? Podpowiedzcie, jak dobrze sfotografować wysoki kościół, a jak poradzić sobie z szeroką perspektywą. Czy ktoś z Was fotografuje ptaki lub owady? Doradźcie, jak je podejść.

25

169

29 Lip 2021, 10:00

galvin

Brak nowych postów

Fotografia - moja pasja

Każda pasja to w pewnym sensie przekleństwo. Tak, jak każde uzależnienie. I każdy przeżywa je na swój sposób. Jedni fotografują dlatego, ponieważ chcą uchwycić niepowtarzalne chwile, których właśnie doświadczają. Dla innych robienie zdjęć to pewnego rodzaju forma wyrazu samego siebie. Jeszcze inni fotografowanie traktują, jako sposób dokumentowania otaczającej rzeczywistości lub pewnego rodzaju trofeum z podejmowanych wypraw. Czym fotografia jest dla Was? Jak rozwijacie swoją pasję, skąd czerpiecie wiedzę, jak udaje Wam się wygospodarować czas na robienie zdjęć i gdzie czynicie to najchętniej?

15

172

15 Lip 2021, 23:09

NickyNicks34

Wszystkich postów: 9337 | Wszystkich tematów: | Wszystkich użytkowników: 2745Nowe posty Brak nowych postów Ogłoszenie Nowe posty [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
Przyklejony Nowe posty [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ] Przesunięty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group