Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:15
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Lisa Młyn do bólu subiektywnie

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Wrz 2010, 22:03 
Awatar użytkownika

Słuchajcie, każdy z nas ma jakieś swoje ukochane miejsce. Dla mnie jednym z nich jest właśnie Lisa Młyn, co pewnie widać po składzie, zamieszczanych przeze mnie w serwisie, zdjęć.

Z tego co widzę, nie ja jeden odwiedzam to miejsce. Dwie osoby namówiłem osobiście.

Chętnie podyskutuję o tym skrawku Polski. Co Wam się tam najbardziej podoba, a co niekoniecznie. Innymi słowy chętnie poznam subiektywne odczucia innych, żeby skonstatować ze swoimi. Co Wy na to?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Wrz 2010, 20:55 
Awatar użytkownika

Jestem jedną z tych "zarażonych" osób? Nie wpadłam wprawdzie w takie uzależnienie jak Ty, bo trochę bardziej podobało mi się na bezkresnych polach w sąsiednim Żmijewie, i wśród kwitnących bzów w Kruszynach - ale nie da się ukryć, że Lisa Młyn ma w sobie coś magicznego :) Chociaż pierwsze wrażenie było dość zaskakujące, po obejrzeniu tych wszystkich Twoich zdjęć, wyobrażałam sobie jednak coś większego. Ale pomosty są rewelacyjne, wierzę, że można tam siedzieć godzinami i pewnie dlatego prawie wszystkie mają te charakterystyczne ławeczki?
Po tamtej pierwszej wizycie wróciłam w te okolice jeszcze dwa razy, chociaż już tylko do Żmijewa. Do Lisa Młyna próbowałam udać się w zimie, żeby zobaczyć zamarznięte jezioro... ale w 25-stopniowym mrozie zaniemógł mój samochód i się nie udało. Może w tym roku spróbuję znowu ;)

I gdybym kiedyś postanowiła wyprowadzić się z miasta, z pewnością tę lokalizację brałabym pod uwagę :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Cze 2011, 07:39 
Awatar użytkownika

Nie wiem jak ja mogłem nie zauważyć tego tematu!!!!!!
Mieszkam jakieś 4 km od Lisa. Pamiętam jeszcze Lisa Młyn z końca lat 70-tych. To dopiero było miejsce dzikie. Tylko rybaków można było tam spotkać i okolicznych mieszkańców na grzybach. Nie było tam oczywiście żadnej agroturystyki. Był za to MŁYN. Młyn był stary i już wtedy ledwo trzymał się kupy. Potem w latach 80-tych (ubiegłego wieku) zapadłem na chorobę nieuleczalną - robienie zdjęć wszędzie i każdemu!!. Oprócz Zenitów i Praktic posiadałem również Kieva 60 i Sonnara 300. Często na Lisa zabierałem ten majdan i robiłem zdjęcia najczęściej kaczkom i przyrodzie, a sam statyw drewniany ważył chyba z kilka kg. To wszystko taszczyłem na plecach. Na tych zdjęciach również powinienem mieć ten stary MŁYN. W najbliższym czasie postaram się zeskanować coś i wrzucić na PK.
Dlatego mam wielki sentyment do Lisa. Mam z tego miejsca wiele ciekawych wspomnień (niekoniecznie fotograficznych :) )
Pozdrawiam wszystkich sympatyków LISA MŁYN.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386