Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 18 Lis 2017, 10:08
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wybrzeże

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Lip 2015, 14:53 
Awatar użytkownika

Chyba moja ulubiona nazwa miejscowości, bo mimo nazwy znajduje się na Podkarpaciu. Lubią tu przyjeżdżać wędkarze i mieszkańcy z okolicznych powiatów.
Właściwie całe Pogórze Przemysko-Dynowskie jest jeszcze mało popularne, chociaż ciekawe.
Więcej o atrakcjach, rezerwatach, szlakach i zabytkach z tych stron napiszę na moim blogu, ale najpierw musi się nieco rozwinąć.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Lip 2015, 15:36 
Awatar użytkownika

Tu masz portal ze zdjęciami więc śmiało możesz wrzucać fotki z miejsc które odwiedzasz. Pogórze Dynowskie to rzeczywiście urocze miejsce, jeśli masz zdjęcia z Jawornika Polskiego czy Szklar to czekam z niecierpliwością. Spędzałem tam kiedyś wakacje, włóczyłem się po okolicy- polecam tunel pomiędzy wymienionymi wioskami. O ile się nie mylę jest to najdłuższy tunel kolei wąskotorowej w Polsce. Pozdrawiam!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Wrz 2015, 18:33 
Awatar użytkownika

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału plan4fun.pl/konkursy/2015/15

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Wrz 2017, 10:27 

a co ma wspolnego podkarpacie z Wybrzeżem ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2017, 12:33 

Niedaleko morza, bo tylko 25 kilometrów, mieści się Wejherowo, które oferuje wiele turystycznych atrakcji :) Miasto przyciąga klimatem, jest zadbane i niezwykle przystępne cenowo. Polecam serdecznie, a zainteresowanych zapraszam na stronę: http://turystyka.wejherowo.pl/

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8438 | Wszystkich tematów: 516 | Wszystkich użytkowników: 2305