Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 19 Kwi 2019, 01:17
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Pokoje u Joanny - Pręba Wielka, Gorce

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Cze 2011, 09:18 
Awatar użytkownika

Nocowałem w tym miejscu już dwa lata temu i wiem, że jeśli będę „atakował” Gorce od północy, to będę zatrzymywał się właśnie tutaj. Przystępna cena noclegu i pyszne posiłki, dogodne położenie – blisko „centrum” Poręby i niedaleko od Niedźwiedzia.

Po całym dniu szlajania się po Gorcach, wraca się na obiadek (porządne, sycące porcje). Ba! Można nawet zamówić co się chce zjeść i o której godzinie. Gospodyni jest bardzo sympatyczna i wyrozumiała, zatem nie gniewa się, jeżeli turystom zejdzie trochę dłużej na szlaku, niż się spodziewali.

Nie to, że brak mi orientacji w terenie - to niebieski szlak był fatalnie oznaczony :mrgreen:

Po obiadku można przespacerować się do położonego nieopodal parku dworskiego hrabiów Wodzickich (dziś siedziba GPN) albo wdrapać się na Chabówkę, lub Potaczkową skąd rozciągają się piękne widoki na Beskid Wyspowy i Gorce. Że o Beskidzie Żywieckim i Tatrach nie wspomnę! Szczególnie polecam wybrać się tam o świcie lub o zachodzie słońca. Niezapomniane wrażenia!

Można rozpalić grill, są miejsca parkingowe i inne bajery :D

Z czystym sumieniem, gorąco polecam.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 1 post ] 

Wszystkich postów: 8532 | Wszystkich tematów: 528 | Wszystkich użytkowników: 2393