Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:14
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Dolny Śląsk - noclegi

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 15:48 
Awatar użytkownika

Chyba nawet szybciej dojdzie się na zakupy do Czech niż do Radkowa z pięknej i cichej Pasterki, która aż trudno uwierzyć do II wojny pełniła rolę głównej miejscowości Gór Stołowych i była jedną z największych baz noclegowych lecz po wojnie tę rolę przejął Karłów.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 01:40 
Awatar użytkownika

W zasadzie z tego dialogu i z moich wspomnień wynika, że Pasteka to jest to, o co właśnie mi chodzi. Czy ktoś zna tam jakiś pensjonat o standardzie odrobinę wyższym niż samo schronikso? Gdyby nie dzieciaki problem byłby z głowy, ale one wymuszają pewne udogodnienia :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Cze 2011, 10:33 
Awatar użytkownika

Odgrzewam temat.
Poszukuję noclegu w okolicy Radkowa, Pasterki albo innym miejscu w górach stołowych. Znalazłem kilka ciekawych na różnych portalach np. Fajne wczasy, ale na II poł sierpnia terminy pozajmowane. Wiem, że na tym portalu są osoby które dużo podróżują dlatego proszę o rekomendację jakiegoś fajnego noclegu na trzy osoby najlepiej z łazienką. Więcej wymogów nie mam. Może być bez TV i zasięgu. Byleby była możliwość podładowania aku do aparatu :).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Cze 2011, 21:54 
Awatar użytkownika

Polanica Zdrój,ul.Wojska Polskiego 34, P.Januszewska.Pokoje różne,z umywalkami lub umywalka i prysznic,mini kuchnia i grill na podwórku,parking.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Cze 2011, 13:18 
Awatar użytkownika

Brygida Kicińska napisał(a):
Polanica Zdrój,ul.Wojska Polskiego 34, P.Januszewska.Pokoje różne,z umywalkami lub umywalka i prysznic,mini kuchnia i grill na podwórku,parking.

Pani Brygido serdecznie dziękuję za namiar. Znalazłem nr tel. do Pani Januszewskiej w necie. Niestety cały sierpień ma zajęty bo jest turniej szachowy. :| (Nie lubię szachów).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2011, 13:30 
Awatar użytkownika

Wracając do tematu noclegów w Górach Stołowych.......Jeśli ktoś ceni ciszę i przestrzeń to polecam agroturystykę we wsi Studzienno "U Helci". Można zapomnieć o aucie bo blisko jest do szlaków na skalne grzyby i pielgrzyma. Piękna droga prowadzi również do Wambierzyc. A jakie żarcie tam mają......:)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386