Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 31 Paź 2020, 18:13
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kraków

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Mar 2011, 19:07 

A teraz już nie mam najmniejszych wątpliwości :D Płacą Ci za te reklamy, czy robisz to na własny rachunek :?: :lol:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Mar 2011, 20:03 

Jak ktoś jedzie do Krakowa to zwiedza Sukiennice, Kościół Mariacki oraz obowiązkowo Wawel! Ja tymczasem trafiłam do Pałacu pod Baranami, nie mówię, bo całkiem przypadkiem, ale nie dość, że miejsce piękne, to jeszcze był koncert chopinowski! Co prawda bilety były płatne, ale naprawdę warto. Orkiestra profesjonalna, wykonanie super! A potem się okazało, że te koncerty odbywają się co weekend:) także polecam: cracow-concerts.com/Koncerety-Chopinowskie

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Kwi 2011, 20:40 

hm, jestem pasjonatem muzyki poważnej i etnicznej, sama gram na pianinie...a polecam, to co znam:) a jak chcesz, to mozesz myśleć, że to reklama, nic na to nie poradzę:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 10:18 

A ja jakoś za Krakowem nie przepedam, jak się zwiedzi inne stolice zabytkowe w innych krajach to jakoś już tam nie zachwyca, ale na pewno warto odwiedzić każde miejsce w którym się nie było:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lut 2012, 10:02 

Ja też jakoś specjalnie nie przepadam za tym miastem, ale kafejki mają fajne :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Cze 2012, 21:49 

polecam Kraków nie tylko dlatego ,że tu mieszkam, ale naprawdę to miasto ma swój klimat i jest co zwiedzać, jeden dzień pobytu to za mało. Również okolice (np. Wieliczka, Ojców, Tyniec) warto zwiedzić. pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Paź 2012, 20:23 

Kocham Kraków, to jedno z najładniejszych miejsc w Polsce

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Paź 2012, 12:55 

Zgadzam się! Kraków jest wspaniały. Jeden dzień to zdecydowanie za mało, żeby poznac to miejsce w pełni. Moja mama pochodzi z Krakowa, kocha to miasto i to uwielbienie przeniosła na mnie.. ;).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Cze 2013, 17:43 
Awatar użytkownika

A ja spędziłam z Przyjaciółką dwa dni i noce w Krakowie i jestem zachwycona,szczególnie odnowionym Kazimierzem Krakowskim z jego restauracyjkami,kocimi łbami i zachowanym klimatem przedwojennej dzielnicy żydowskiej.
Polecam również Zakrzówek Krakowski...,inaczej "Skałki",gdzie pośród kamieniołomów jest przepiękna woda w szmaragdowym kolorze...
Nie koniecznie trzeba zwiedzać miejsca oklepane,ale warto i te,bo sa wyjątkowo zadbane i mają niepowtarzalny klimat :roll:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Cze 2013, 11:55 
Awatar użytkownika

Zgadzam się całkowicie. Kraków jest piękny. Mam okazję bywać dość często i zwiedzać Kraków nieznany... Jest w tej chwili najpiękniejszym miastem w Polsce. Oprócz architektury ma coś najważniejszego: atmosferę

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8641 | Wszystkich tematów: 580 | Wszystkich użytkowników: 2501