Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Wrz 2019, 21:50
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kraków

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sie 2013, 07:47 

Kraków.... Lubię to miasto, chociaż trochę drażni mnie liczba turystów oraz ta mnogość barów, restauracji i sklepików z pamiątkami... Parę lat temu "odkryliśmy" z mężem urok Lasku Wolskiego. Pojechaliśmy tam jesienią, w październiku, w piękny słoneczny dzień. Kolorowe liście, malownicze wapienne skałki, cisza i spokój. Piękne miejsce, które pozwala poznać Kraków od takiej innej, mniej komercyjnej strony. Serdecznie polecam, jeśli będziecie w okolicy, to zajrzyjcie do tego lasku :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Kwi 2015, 14:51 
Awatar użytkownika

Kraków jest bardzo piękny! byłam wielokrotnie, ostatnio zatrzymałąm się w Best Westernie na Opolskiej, bo blisko a4. potem tylko zwiedzanie i zwiedzanie, byłam w krk w sumie 5 dni a i tak zwiedzić wszystkiego nie da rady :) więc nie wykluczone że jeszcze kiedyś tam przyjade! :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Cze 2015, 17:00 

Krakow ma przepiekne miejsca, ktore nie sa opisane jakos szerzej - nie tylko Stare Miasto i Kazimierz, ale takze historyczne Podgorze i Bonarka/Solvay. Troche ten temat zaczelam zglebiac tutaj: e-wypoczynek.pl]e-Wypoczynek: miasta, zabytki, regiony, noclegi…, ale nadal szukam dodatkowych publikacji.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Sie 2015, 12:05 

uwielbiam Kraków z całego serca. Ja z kolei się zatrzyma,łam się ostatnio w takim hotelu Efekt Express. Z tego co słyszałam to duzo osób uwaza że to jeden z lepszych hoteli w Krakowie, więc też bez zastanowienia rezerwowaliśmy właśnie tam i nawet przynzam ze nie zalowalismy

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Lis 2016, 17:56 

Polecam weekend w Krakowie. Ogólnie fajnie jest wziąć przewodnika. My ze znajomymi wzięliśmy panią przewodnik z zobacz.krakow.pl i był to bardzo udany weekend rozrywkowo-naukowy.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2017, 12:36 

tyle czasu wybieram sie do krakowa ale w tym roku postanowione w pazdzierniku w koncu tam dojade :D

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Mar 2019, 11:57 

Kraków to przepiękne miasto. Bardzo lubię tam jeździć, aby trochę pozwiedzać, pospacerować oraz odpocząć.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Cze 2019, 14:48 

Kraków jest przepiękny. Zawsze chętnie tam wracam i spaceruję pomiędzy tymi pięknymi uliczkami.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2413