Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Lip 2019, 21:28
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Warszawa

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Lis 2013, 00:04 
Awatar użytkownika

a ja lubię....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lis 2013, 11:51 
Awatar użytkownika

Muszę też zabrać głos ;) Mieszkam w W-wie już od ponad 20 lat i ciągle odkrywam nowe miejsca. Myślę, że każdy może w tak wielkim mieście znaleźć coś dla siebie. Mnie na przykład zachwycają nastrojowe zaułki, bramy, uliczki. Uwielbiam klimat Starówki, ale wieczorem i poza sezonem turystycznym. Piękne są warszawskie parki (prawda, Elu?). Zachwyca nieujarzmiona Wisła, która prawie codziennie wygląda inaczej. I można tak wymieniać i wymieniać ...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Sie 2015, 23:08 

Ja do Warszawy jeżdżę dość często w celach służbowych, i muszę przyznać, że bardzo lubię. Najczęściej nocuję w Rialto (nie wiem czy znacie ten hotel, ale on sam w sobie jest dość ciekawy do obejrzenia, 5*, wiec ma wysoki standard, ale nie zrażajcie sie tym, warto w nim sie przenocowac), ktory jest w dodatku obok łazienek. łazienki to w ogole uwielbiam. Czesto sie tak po prostu przechadzam... pod Belweder gdzie moj tato jak bym w wojsku to pilnowal. On tez je kocha... chyba czas na sentymentalna wycieczke

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Mar 2017, 11:30 

a gdzie w Warszawie polecacie dobrą resturacje? Wybieram się jutro z koleżanką i nie wiemy, gdzie pójść zjeść obiad.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8565 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2408