Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Paź 2020, 04:10
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Biała Podlaska

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2012, 08:40 
Awatar użytkownika

a ja mieszkam 15km od Białej ,sama Biała może i mało ciekawa do zwiedzania ,ale okoliczne miejscowości z drewnianymi kościółkami, cerkwiami itd.albo też miejsca które można zwiedzać podczas wycieczek rowerowych lub spływy kajakowe cieszące się coraz większą popularnością po Krznie i Bugu rzekach ,malowniczych,dzikich,lub po-prostu wybrać się na spacer po okolicznych lasach ,odwiedzić jakieś mniejsze wioski,poczuć ich klimat ...a zapewniam że coś zostanie oprócz masy pięknych zdjęć ,w pamięci ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lis 2012, 00:46 

Artur Biliński napisał(a):
krajobrazem jeszcze nikt sie nie najadl a cisza nie oplacil rachunkow napisze tak - najwieksza atrakcią przygranicznych rejonow jest bezyna .ropa wodka i papierosy z przemytu

My tu rozmawiamy o turystyce, a nie namawiamy do osiedlenia się w Białej ;) Nie zmienię zdania, że to piękne, turystyczne okolice, jedynie mało rozreklamowane :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lis 2012, 19:53 
Awatar użytkownika

Artur pięknie zareklamował swoje miasto i okolice--nie ma co.A najlepsze jest to że Artur lubi pojeździć po bliższej i dalszej okolicy,lubi komuś---jesli ma komu -- i chetnie to robi co nieco pokazać,sama się o tym przekonałam ,lubi robic zdjęcia / Polskie Krajobrazy /a gdyby faktycznie miał robic jak napisał---że krajobrazem nikt się nie najadł a ciszą nie opłacił rachunków---to powinien siedziec w domu a nie wydawać pieniądze na aparat i benzynę. A teraz nawet wiem jak mi się oberwie za ten wpis.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lis 2012, 20:16 
Awatar użytkownika

Mnie się wydaje, że sentencja Artura jest trafna i dotyczy większości polskich, szczególnie małych miasteczek, gdzie głównym pracodawcą/ zwłaszcza zatrudniającym "swoich" ludzi/ jest Urząd Miasta.Smutne to, ale prawdziwe i tylko głupek, albo ktoś, komu od nadmiaru mamony we łbie się przewraca, tego nie widzi, albo nie chce.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lis 2012, 21:20 
Awatar użytkownika

słusznie Piotrze. piękna nasza Polska, ale w niej - powiedzmy oględnie - dziwnie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Lis 2012, 23:25 

Piotrze, nie ma sensu nawet zaprzeczać. Wiem doskonale, w końcu z małego miasta jestem (no, na pewno niedużego - 55 tys. ludności). Jednak nadal uparcie będę obstawiać, że na spokojny weekend, urlop, wyjazd z aparatem - Biała i okolice są świetne :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Lis 2012, 23:44 
Awatar użytkownika

Agamemnon,w 100% się z Tobą zgadzam--byłam tam to wiem :-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lis 2012, 00:20 

jesli by tu ktos chcial zawitac warto byc prrzygotowanym literacko aby poznac te ziemi inaczej bedzie wielka klapa oto jeden z opisów Zygmunta Glogera
http://literat.ug.edu.pl/gloger/008.htm

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lis 2012, 13:20 

Arturze, twoja 'reklama' brzmi zachęcająco.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Lis 2012, 14:58 

BUG - magia rzeki i ludzi. Historia mojej fascynacji tą rzeką to również historia mojego życia --tak pisal Artur Tabor
http://www.foto-ptaki.pl/index.php?opti ... Itemid=554

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8599 | Wszystkich tematów: 547 | Wszystkich użytkowników: 2496