Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:12
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kamieniec Ząbkowicki

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Maj 2013, 09:53 
Awatar użytkownika

Na Dolnym Śląsku...na szlaku cystersów znajduje się Kamieniec Ząbkowicki.Jest tam piękny pałacyk Marianny Orańskiej który przetrwał II wojnę światową w nienaruszonym stanie ale po wojnie spalili go rosyjscy żołnierze...mam nadzieję że gmina udostępni go dla zwiedzających bo obecnie można go zobaczyć tylko z zewnątrz ale też polecam...polecam też dozobaczenioa rzeżby św.Jana Nepomucena...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Maj 2013, 11:04 
Awatar użytkownika

Warte obejrzenia miasto. Przed wieloma laty byłem tam i zapamiętałem pocysterski kościół i neogotycki pałac.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Maj 2013, 19:28 
Awatar użytkownika

http://www.naszesudety.pl/?p=artykulySh ... ykul=10627 tu zamieszczam link do artykułu o pałacu który jest już dostępny dla zwiedzających.Miałem okazję naście lat temu oglądać tam wieczorny spektakl typu światło i dźwięk. Do dziś mam to przed oczami- niesamowite miejsce!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Cze 2014, 12:50 
Awatar użytkownika

A ja właśnie znam tylko nie zapadający zbytnio w pamięć dworzec PKP tego miasta - pamiętam, że kiedyś kilka razy musiałam czekać w Kamieńcu Ząbkowickim na przesiadkę, ale nawet mi przez myśl nie przeszło, że w miasto ma do zaoferowania takie atrakcje jak np. ten pałacyk...

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386