Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Lip 2019, 10:25
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Ciechocinek

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Gru 2013, 01:41 
Awatar użytkownika

Zaskoczenie wielkie, że to słynne uzdrowisko jeszcze się na forum nie pojawiło. A zatem wątek ciechociński uważam za otwarty! Liczę na Wasze wspomnienia z pobytów bogato ilustrowane zdjęciami.

Czy Ciechocinek nadal jest perłą uzdrowisk polskich?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Sty 2014, 20:00 

Miasto bardzo dobrze wspominam, choć ceny są dość wysokie

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Paź 2014, 07:36 
Awatar użytkownika

Uważam że Ciechocinek nadal jest perłą polskich uzdrowisk, choć pewnie nie taką, jaką pamiętają ją chociażby nasi rodzice czy dziadkowie

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Gru 2014, 23:07 
Awatar użytkownika

Jest w Polsce takie miejsce, które można nazwać mekką seniorów. Miejsce to zwane Ciechocinkiem. Typowo uzdrowiskowa miejscowość, która przyciąga seniorów do licznych sanatoriów oraz ośrodków wypoczynkowych. Tutaj również odbywa się coroczny festiwal piosenki cygańskiej, ściągający zarówno pasjonatów tego gatunku jak i również największe gwiazdy sceny muzycznej. Polecam: plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/ciechocinek/645

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Wrz 2016, 13:28 

Zgadzam się z wami wszystkimi. Idealne miejsce dla seniorów za sprawą spokojnej okolicy i fajnych uzdrowisk. Wiem bo bardzo często odwożę tam swoją babcię do hotelu Abidar. A teraz prawdziwy news: moja babcia upatrzyła sobie ten hotel ze względu na spa :P Nie wiem czy przeżywa drugą młodość czy co ale wygląda naprawdę o 10-15 lat młodziej i zaskakuje pogodą ducha :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2409