Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 24 Sie 2019, 00:50
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wyszukiwarka

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 21:50 
Awatar użytkownika

Wyszukiwarka (przynajmniej nazw miejscowości) by się z pewnością przydała. Szukanie "ręczne" wg województw jest czasem uciążliwe.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:12 
Awatar użytkownika

Faktycznie brak wyszukiwarki nawet mnie doskwiera. Tzykrotnie muszę się uderzyć w pierś, bo to trochę moja wina. Ciągle mam nowe pomysły, jak powinna ona wyglądać i w jakiej postaci zwracać wyniki. Mam już skrystalizowany pomysł, ale chętnie posłucham opinii innych na ten temat.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:19 
Awatar użytkownika

Dla mnie wyszukiwarka mogłaby działać na dwa sposoby:
1. Tekstowy - jadę do miejscowości X i po wpisaniu jej w wyszukiwarkę zobaczę, co też ciekawego w tym miejscu można zobaczyć
2. Graficzny - wpisując nazwę miejscowości X mogę zobaczyć zaznaczone na mapce co ciekawego można zobaczyć w okolicy. Tak, żeby łatwo samodzielnie opracować sobie trasę.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:42 
Awatar użytkownika

Pkt. 1 jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia. Taki był zresztą jeden z pomysłów działania wyszukiwarki: miała działać tak jak Google. Z kolei pkt. 2 będzie dosyć trudny do osiągnięcia. Mam przygotowaną próbną aplikację, która w ramach serwisu pokazuje na mapie google ciekawe miejsca oraz miejsca sportretowane przez Użytkowników serwisu. No i... jest spory problem z ładowaniem się takiej strony tzn. trwa to w nieskończoność. Z uwagi na liczbę atrakcji i sportretowanych miejsc. Chwała Wam Autorzy! :-)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2412