Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Wrz 2020, 05:44
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Fotofelietony i artykuły

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:32 
Awatar użytkownika

Fajnie by było, gdyby w profilu użytkownika można było zobaczyć odnośniki do jego artykułów i felietonów.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:41 
Awatar użytkownika

Druga sprawa związana z fotofelietonami (uwaga, to zagadnienie dla miłośników statystyk ;) ) - zdjęcie obejrzane przez fotofelieton albo artykuł nie ma naliczanej odsłony (chodzi o liczbę wyświetlaną pod zdjęciem w galerii użytkownika), prawda? I nawet jeśli jest to popularny felieton, samo pojedyncze zdjęcie może nigdy nie osiągnąć pułapu do wyswietlenia go wśród najczęściej oglądanych danego użytkownika.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Lut 2010, 22:46 
Awatar użytkownika

Spieszę z odpowiedzią. Jeśli chodzi o "widzialność" fotofelietonów i artykułów w profilu Użytkownika to funkcjonalność ta czeka już w kolejce do zrealizowania. Też dostrzegłem ów mankament, choćby na swoim przykładzie. A jeśli chodzi o statystyki to faktycznie nie zliczają one przy zdjęciu odsłon generowanych przez felietony. Natomiast niedługo pojawią się statystyki przy samych felietonach i artykułach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Kwi 2010, 08:22 
Awatar użytkownika

A propos fotofelietonów i artykułów, już jakiś czas temu zauważyłam, że daty pod nimi mają się nijak do rzeczywistych. Albo wyświetla się data umieszczenia na głównej stronie w polecanych (tak jak "dzisiejszy" Wolsztyn Marty, przecież to artykuł sprzed wielu miesięcy a nie z wczoraj), albo wręcz jakaś przyszła (np. 19 lipca 2010 w przypadku Szerzaw Macieja Jelonka)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Kwi 2010, 23:57 
Awatar użytkownika

Brawo za spostrzegawczość :-). Daty pod artykułami faktycznie czasem nie pokrywają się z datami ich faktycznej publikacji. Wynika to z ograniczeń systemu, który wymusza datę najnowszą, jeśli artykuł ma znaleźć się na stronie głównej serwisu. A że czasem warto wrócić do dawnych artykułów wydaje mi się sprawą oczywistą. Wiele osób pisało do mnie po zamieszczeniu w serwisie relacji z jakiś wydarzeń z prośbą, żeby publikować je zanim coś miało miejsce, bo wówczas będą mieli jeszcze okazję z tego skorzystać. A tak trzeba nieraz czekać cały rok... albo i dłużej.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8750 | Wszystkich tematów: 691 | Wszystkich użytkowników: 2487