Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Sty 2021, 22:05
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Uwagi o serwisie

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2010, 20:06 
Awatar użytkownika

U mnie jest podobnie-non stop wywala i zdjęć dodawać nie idzie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2010, 21:24 
Awatar użytkownika

Problem został już naprawiony i wszystko powinno działać, jak należy. Przepraszam za niedogodności. W piątek dostawiany był kolejny serwer do obsługi strony i to błędy w jego konfiguracji spowodowały ów błąd.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Lis 2010, 23:21 
Awatar użytkownika

Niestety w dniu dzisiejszym tj. 20.11.br. około godziny 22,00 u mnie wystąpił ponownie ten sam problem. Nie mogę dodać zdjęcia nawet 215kB, bo serwer mi tego nie przyjmuje tylko pojawia się
komunikat:
"Informacja!
Operacja niedozwolona!"
Nie rozumiem dlaczego, bo cały czas dodawałem zdjęcia i nagle...

Pozdrawiam
JureK

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Lis 2010, 16:20 
Awatar użytkownika

W dniu 21.11.br. nadal jest to samo...
JureK

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Lis 2010, 01:19 
Awatar użytkownika

Dokładałam zdjęcia i wszystko szło w porządeczku, ale w którymś momencie wyskakuje " operacja niedozwolona" i zdjęć nie da się dołożyć. G.Jaworowska

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Lis 2010, 20:02 
Awatar użytkownika

dziś tj. 24.11-10 dalej nie można dodawać zdjęć...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Lis 2010, 21:53 
Awatar użytkownika

ggabba napisał(a):
Mam pytanie. Czy taka sytuacja dotyczyła tylko jednego zdjęcia, czy każdego kolejnego po tym zdarzeniu także? I jeszcze jedna prośba. Czy po wylogowaniu się z serwisu i ponownym zalogowaniu sytuacja się poprawia, czy też nie? A jeśli nie to czy zamknięcie przeglądarki i ponowne otwarcie eliminuje ów błąd? Przepraszam za tyle pytań, ale ja nie mogę osiągnąć takiego efektu, jak Pani na swoim komputerze dlatego potrzebuję więcej danych, żeby powalczyć z problemem. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lis 2010, 13:42 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
ggabba napisał(a):
Mam pytanie. Czy taka sytuacja dotyczyła tylko jednego zdjęcia, czy każdego kolejnego po tym zdarzeniu także? I jeszcze jedna prośba. Czy po wylogowaniu się z serwisu i ponownym zalogowaniu sytuacja się poprawia, czy też nie? A jeśli nie to czy zamknięcie przeglądarki i ponowne otwarcie eliminuje ów błąd? Przepraszam za tyle pytań, ale ja nie mogę osiągnąć takiego efektu, jak Pani na swoim komputerze dlatego potrzebuję więcej danych, żeby powalczyć z problemem. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Sytuacja dotyczy również innych zdjęć również. Po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu zdjęć nie da się również przesłać i wyświetla się komunikat " problem z bazą danych... Taka sytuacja powstała u mnie pierwszy raz. G.Jaworowska

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Lis 2010, 17:18 
Awatar użytkownika

ggabba napisał(a):
Sytuacja dotyczy również innych zdjęć również. Po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu zdjęć nie da się również przesłać i wyświetla się komunikat " problem z bazą danych... Taka sytuacja powstała u mnie pierwszy raz. G.Jaworowska
To jest komunikat, który utworzyliśmy specjalnie po to, aby zdiagnozować problem. Oprócz tego komunikatu powinno tam wyświetlić się jeszcze kilka rzeczy, takich dość "informatycznych". Bardzo bym prosił o skopiowanie ich, jeśli taki komunikat wyświetli się ponownie i wysłanie do mnie na maila. Ewentualnie prosiłbym o zrobienie print screena z takiego ekranu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lis 2010, 08:33 

W galerii Technika - po kliknięciu - włącz pokaz slajdów - nie wyświetlają się zdjęcia.Jest tylko czarne tło.To już drugi temat który u mnie się nie wyświetla. Może tylko u mnie?

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8661 | Wszystkich tematów: 588 | Wszystkich użytkowników: 2529