Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 29 Lis 2020, 09:10
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Hyde park

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 20:22 
Awatar użytkownika

Gadacie szyfrem o tych płytkach ;) I mi też jest z ich powodu smutno...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 20:50 
Awatar użytkownika

Chodzi o dwie płyty z muzyką żydowską, którą objawił przed nami Arcykapłan Krajobrazu Rysiek Biskup. Obie są przecudne. O obie się dopraszałem, ale nie chcą mi dać... no nie chcą (bo w posiadanie jednej z nich zdążył wejść już Andrzej). Cały czas pamiętają mi te kilka zdjęć, które wyrzuciłem im kiedyś z serwisu i teraz się mszczą ;-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 20:53 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
Gadacie szyfrem o tych płytkach ;) I mi też jest z ich powodu smutno...

Dostałem od Jego Eminencji 5 płytek z muzyką adekwatną w Leżajsku i teraz jak tylko ktoś się pojawia u mnie to prezentuję, wzbudzając ogólną zazdrość. Stąd Szymon się skarży. Z kolei Rychowi obiecałem płytkę ze zdjęciami z Leżajska, ale zginął gdzieś daleko za granicą na kilka dni i nie przypilnował mnie. Teraz natychmiast biorę się za produkcję płytek i nadrabiam zaległości. U nas też zasypało śniegiem.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 20:56 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
nie chcą mi dać... no nie chcą (bo w posiadanie jednej z nich zdążył wejść już Andrzej). Cały czas pamiętają mi te kilka zdjęć, które wyrzuciłem im kiedyś z serwisu i teraz się mszczą ;-)

Prezes naciąga historię. Nie dostał płytek bo nie lubił takiej muzyki. Teraz zmienił zdanie i się zasłania jakąś niby naszą zemstą.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:08 
Awatar użytkownika

Zawiła historia :) Aż strach poprosić o kopię dla siebie ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:10 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Szymon Narożniak napisał(a):
nie chcą mi dać... no nie chcą (bo w posiadanie jednej z nich zdążył wejść już Andrzej). Cały czas pamiętają mi te kilka zdjęć, które wyrzuciłem im kiedyś z serwisu i teraz się mszczą ;-)

Prezes naciąga historię. Nie dostał płytek bo nie lubił takiej muzyki. Teraz zmienił zdanie i się zasłania jakąś niby naszą zemstą.

O nie ! Prezes płytek nie dostał, bowiem nie chcial. Nie oczekiwał. Gdyż teraz teraz wyraził był publicznie taka zachciankę, inkryminowane dyski juz się pakują w stosowną paczke i przez umyślnego pomkną gdzie należy. Muzyka żydowska nie tyle łagodzi obyczaje, co rozpala namiętnosci, jak widać. Zwłaszcza linia klarnetu na której balansuje mój przyjaciel, co go kiedyś poznacie bliżej.
Wstyd - młodzi ludzie - w młodym wieku zapadać na Alzheimera. Wszak rzekłeś, że Twoje płytki dasz mi osobiście, osobiście w Górach Swiętokrzyskich, przy pierszej okazji. Wyznałeś to nieopacznie przy zupie w motelu Mario, tuż po 11.20. Fi donc.
Przypominam też, że Prezes otrzymał cudną płytkę z fotami i muzyką, ale jej nie oglada, bo sie zajmuje jakimiś imporedabiliamii... Tyś widział. I wiesz jakież to bogactwo....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:11 
Awatar użytkownika

A sam przyznasz - ze płytki supcio, supcio.... Na inną muzę przyjdzie czas, mam nadzieję....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:15 
Awatar użytkownika

A propos muzyki adekwatnej do miejsca, przypomina mi się, jak to przyjaciółki wciskały mi płytke zespołu Zakopower. Broniłam się rękami i nogami przed takim wybrykiem z serii "ni pies ni wydra" - ani to góralskie, ani mtv. Ale dla świętego spokoju przyjęłam egzemplarz. Doceniłam dopiero jeżdżąc po górach, bo to nad morzem tylko mi nie pasowało ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:15 
Awatar użytkownika

Ryszard Biskup napisał(a):
Wstyd - młodzi ludzie - w młodym wieku zapadać na Alzheimera. Wszak rzekłeś, że Twoje płytki dasz mi osobiście, osobiście w Górach Swiętokrzyskich, przy pierszej okazji. Wyznałeś to nieopacznie przy zupie w motelu Mario, tuż po 11.20. Fi donc.
Przypominam też, że Prezes otrzymał cudną płytkę z fotami i muzyką, ale jej nie oglada, bo sie zajmuje jakimiś imporedabiliamii... Tyś widział. I wiesz jakież to bogactwo....

Niczego nie zapomniałem. Wiadomo, że osobiści i pewnie w Kielcach, bo nie sadzę, że Jego Eminencja będzie wcześniej gościł w okolicach mazowieckich, gdzie tak wiele artystycznego i towarzyskiego się dzieje. :geek:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Mar 2010, 21:20 
Awatar użytkownika

Supcio, supcio nie można się uwolnić od podśpiewywania. Swoją drogą znowu w radio na 1, jakieś b.... dyskutowali o polskim antysemityzmie. Jakoś w Leżajsku nie było takich podtekstów. :idea: :!:

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkich postów: 8642 | Wszystkich tematów: 580 | Wszystkich użytkowników: 2507