Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 18 Wrz 2020, 09:56
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Problem z profilem

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 14:43 

Mam takie pytanie do użytkowników PK. Czy moje zdjęcia są widoczne dla was ? wydaje mi się ,że mam problem z profilem....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 14:47 

:( Nie są widoczne już od kilku dni... :(. Myślę, że gdybyś edytowała profil i po słowie Elżbieta dodała np. jedną literkę lub chociaż kropkę to by wróciło wszystko do normy. Są dwie Elżbiety, w tym jedna bez zdjęć i na nią system kieruje. :( ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 14:53 

Borowiaku ja wszystko rozumiem ...są dwie Elżbiety. Tyle że ja byłam pierwsza , dlatego nie wiem dlaczego miałabym zmieniać nick . Tak w ogóle to dziwię się, że nikt z redakcji mi nie odpisał...skoro serwis dopuszcza taka możliwość aby było kilka osób o takim samym nicku to ja się nie dziwię ,że są problemy. Myślę ,że należy mi się wyjaśnienie redakcji bo to w ich gestii leży rozwiązanie problemu. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 15:19 
Awatar użytkownika

Najmocniej przepraszam Panią za zamieszanie. Faktycznie nastąpiła zbieżność, ale nie tyle imion, co imienia z nickiem innej osoby, który został ustawiony jako właściwy do wyświetlania zdjęć. Takiej możliwości nie przewidzieliśmy i do tej pory taki przypadek nam się nie przytrafił. Niemniej wszystko już poprawione i powinno działać bez zarzutów. Przepraszam za zamieszanie i życzę dalszego satysfakcjonującego korzystania ze strony.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 15:34 

Dziękuję panie Szymonie :) jeśli mogłabym coś zasugerować....skoro mój przypadek był pierwszy to może warto by się zastanowić , żeby nie było kilku takich samych nicków . Pewnie wszystkim byłoby łatwiej , pozdrawiam serdecznie :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Lip 2013, 15:38 

I już Elżbietce " fajnie gra muzyka ! " :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Sie 2013, 19:22 
Awatar użytkownika

Pisząc tę wiadomość zalogowałam się na profil córki, bo sama od 2 tygodni nie mogę się zalogować na PK. Przez pomyłkę usunęłam z profilu adres swojego maila. Wysłałam w tej sprawie maila do redakcji PK. Czekam na odpowiedź. ElaJ

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Sie 2013, 22:48 
Awatar użytkownika

Magdalena Jachura napisał(a):
Pisząc tę wiadomość zalogowałam się na profil córki, bo sama od 2 tygodni nie mogę się zalogować na PK. Przez pomyłkę usunęłam z profilu adres swojego maila. Wysłałam w tej sprawie maila do redakcji PK. Czekam na odpowiedź. ElaJ
Oj, był z tym problem, bo redakcja na wakacjach i dostęp do internetu ma jedynie przez telefon komórkowy :-). No, ale udało się. Niestety mail jest nieusuwalny :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sie 2013, 09:42 
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję Szanownej Redakcji za szybką interwencję. Cieszę się, że znów jestem w gronie moich przyjaciół z PK i mogę realizować tu fotograficzne pasje. Przy okazji życzę Redakcji udanego urlopu. Pozdrawiam ElaJ

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Wrz 2014, 09:03 

witam,
mój problem z profilem jest następujący.
chciałabym usunąć profil i całą aktywność z nim związaną jednakże nie znalazłam opcji, żeby to zrobić. napisałam do redakcji bez odzewu.

czy ktoś wie jak skutecznie usunąć profil, całą aktywność i zdjęcia?
dziękuję za pomoc

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8745 | Wszystkich tematów: 686 | Wszystkich użytkowników: 2486