Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 02 Mar 2021, 22:05
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Usterki forum

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Mar 2010, 03:02 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Joanna Siegel napisał(a):
rzeczywiście to tak działa... bo to samo się dzieje ze zdjęciem z Barczewa
Widzę, że mi nie ufasz ;-).

Dopóki nie zobaczę i nie dotknę ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Mar 2010, 15:02 
Awatar użytkownika

Nie wiem czy to usterka, ale przy dodawaniu zdjęć po otwarciu listy miejscowości w danym regionie, pojawia straszny galimatias. Może to celowo zrobione, ale nie jest to dobry pomysł jak dla mnie. Wolę alfabetyczną listę bo dokładnie przyspiesza to odszukanie właściwej miejscowości.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Mar 2010, 20:18 
Awatar użytkownika

Z rozwijaną listą krain i miejscowości miałam inny problem (choć może "problem" to za duże słowo, raczej niedogodność). Po wciśnięciu pierwszej litery nazwy dla przyspieszenia wybierania z listy, okazało się, że na literę "W" jest również "wybierz krainę" i "wybierz miejscowość" i na Wigry nie chciało się przewinąć.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Mar 2010, 07:30 

A ja z innej beczki. Może by tak w profilu obok komentarzy otrzymanych, wstawić również komentarze wystawione. Być może ożywiłoby to nieco portal, bo tak naprawdę nikt nie wie, czy otrzymał jakąś odpowiedź na wystawiony komentarz?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 00:30 
Awatar użytkownika

Krzysztof Wydra napisał(a):
Nie wiem czy to usterka, ale przy dodawaniu zdjęć po otwarciu listy miejscowości w danym regionie, pojawia straszny galimatias. Może to celowo zrobione, ale nie jest to dobry pomysł jak dla mnie. Wolę alfabetyczną listę bo dokładnie przyspiesza to odszukanie właściwej miejscowości.
Bardzo bym prosił o doprecyzowanie problemu. System działa obecnie tak, że po wybraniu właściwego województwa miejscowości poniżej (ograniczone już tylko do danego obszaru) pokazują się w kolejności alfabetycznej. Jeśli u Pana jest inaczej bardzo bym prosił o podanie szczegółów dotyczących używanego oprogramowania, zwłaszcza rodzaju i wersji przeglądarki.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 00:33 
Awatar użytkownika

Po wciśnięciu pierwszej litery nazwy dla przyspieszenia wybierania z listy, okazało się, że na literę "W" jest również "wybierz krainę" i "wybierz miejscowość" i na Wigry nie chciało się przewinąć.
W takim wypadku niestety należy daną literkę wcisnąć kilkakrotnie w celu wyboru właściwej krainy, bądź miejscowości.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 00:36 
Awatar użytkownika

Paweł Bednarek napisał(a):
A ja z innej beczki. Może by tak w profilu obok komentarzy otrzymanych, wstawić również komentarze wystawione. Być może ożywiłoby to nieco portal, bo tak naprawdę nikt nie wie, czy otrzymał jakąś odpowiedź na wystawiony komentarz?
Akurat ta funkcjonalność jest właśnie przygotowywana. Co prawda jest dopiero na etapie tworzenia grafik, ale jej wdrożenie nie powinno zająć dłużej niż miesiąc. Opcja, o której Pan pisze będzie dostępna w profilu. Obok otrzymanych komentarzy będzie zakładka "dodanbe komentarze". Poza tym na stronie pojawi się odnośnik - "zobacz wszystkie komentowane zdjęcia". Po kliknięciu w niego dostaniemy listę komentowanych zdjęć w kolejności chronologicznej z widocznym ostatnim wpisem.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 06:38 
Awatar użytkownika

Forum dziś nie widzi, że jestem zalogowana, jeśli (tak jak zwykle) używam Opery, ver.10.0. W IE i FF jest normalnie... jeszcze wczoraj było ok.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 11:24 
Awatar użytkownika

Forum dziś nie widzi, że jestem zalogowana, jeśli (tak jak zwykle) używam Opery, ver.10.0. W IE i FF jest normalnie... jeszcze wczoraj było ok.
Z Operą niestety są czasem tego typu problemy, nie tylko w tym serwisie. Spróbuj wyczyścić cookies i wóczas sprawdź czy jest ok. Jeśli nie, będę próbował dojść co jest nie tak.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Mar 2010, 17:38 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Z Operą niestety są czasem tego typu problemy, nie tylko w tym serwisie. Spróbuj wyczyścić cookies i wóczas sprawdź czy jest ok. Jeśli nie, będę próbował dojść co jest nie tak.

Ok, poszło dobrze po wyczyszczeniu. Dzięki.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8752 | Wszystkich tematów: 638 | Wszystkich użytkowników: 2561