Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 02 Mar 2021, 21:44
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Usterki forum

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2010, 19:58 
Awatar użytkownika

Znów usłużnie informuję, że w "Ostatnio otrzymanych komentarzach", mam w swoim profilu komentarze dotyczące Twoich zdjęć, Szymonie.

Inni użytkownicy mają tak samo.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2010, 20:36 

Tak samo jest u mnie Szymonie - na moim profilu - komentarze z Twojego profilu. ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2010, 21:21 
Awatar użytkownika

Panowie, dziękuję za czujność :-). Już powinno być wszystko ok. Zwróćcie uwagę, że nieco przeorganizowaliśmy wyświetlanie się komentarzy w profilu. Było już ich tak wiele, że poszczególne strony Autorów ładowały się bardzo, bardzo długo. Teraz jest tak, że na "dzień dobry" dostajemy 30 ostatnich komentarzy. Reszta jest dostępna po kliknięciu w odnośnik "więcej komentarzy" na dole strony. ...a ponieważ testowaliśmy nową funkcjonalność na moim profilu... nieco się rozklonował. Za co ogromnie przepraszam :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2010, 22:27 

Jest dobrze! A nie miało już byc Panów..... :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2010, 22:36 
Awatar użytkownika

Ci "Panowie" mieli zabrzmieć kumotersko! Nic z tych rzeczy, o których myślisz :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Paź 2010, 22:04 
Awatar użytkownika

Jakim skryptem robione są te nowe rzeczy - licznik odsłon zdjęć i nowa forma komentarzy? Obie te rzeczy nie działają mi, kiedy oglądam stronę w telefonie, chciałabym sprawdzić, czy może mam coś wyłączone...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Paź 2010, 19:16 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Joanna Siegel napisał(a):
I jeszcze jedno - czy formularz dodawania zdjęć na stronie jest ograniczony do jednego użytkownika naraz? Już kilka razy zdarzyło mi się, że strona mi się wywalała (wygasała całkiem) jesli próbowałam dodawać zdjęcie w tym samym czasie co inny użytkownik.
Nic takiego nie ma miejsca. Może to kwestia przeciążenia serwera akurat w danym momencie i zbieg okoliczności. Będę się temu przyglądał.

Sytuacja się powtarza - przed chwilą dodawałam zdjęcia z arboretum na zmianę z kimś innym i dwa razy mnie wywaliło.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Paź 2010, 19:37 
Awatar użytkownika

Cały czas uważam, że to kwestia przeciążenia serwerów. Do końca tego miesiąca dostawiamy nową maszynę i powinno śmigać :-). Jeśli po tym czasie takie przypadki będą się powtarzać będę interweniował.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Paź 2010, 23:51 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
Jakim skryptem robione są te nowe rzeczy - licznik odsłon zdjęć i nowa forma komentarzy? Obie te rzeczy nie działają mi, kiedy oglądam stronę w telefonie, chciałabym sprawdzić, czy może mam coś wyłączone...
Joanno, usłużnie informuję, że to jquery. Problem rozwiązałby się, gdybyś zainstalowała sobie w telefonie przeglądarkę Opera Mini lub najlepiej Opera Mobile. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2010, 18:13 
Awatar użytkownika

Strona wylogowywuje mnie po kilkudziesięciu sekundach - nie da się zdążyć nawet wypełnić formularza dodawania zdjęć w tym czasie.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8752 | Wszystkich tematów: 638 | Wszystkich użytkowników: 2561