Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 02 Mar 2021, 22:15
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Zniknęły zdjęcia.

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Mar 2015, 01:04 

Zauważyłem, że z mojej galerii zniknęło sporo zdjęć. :(
Woj. pomorskie, miejscowość Błędno - wszystkie, a było ich sporo, Łuby - wszystkie,
Kasparus - kilkanaście. Różanek - wiele zdjęć, Czersk - kilkanaście zdjęć :(
Woj. kujawsko-pomorskie, miejscowości Śliwice - wszystkie, Wojtal - kilkanaście, Śliwiczki - kilkanaście. Tleń - wiele zdjęć, Osie - kilkanaście zdjęć. :(

I jeszcze pytanie - czy wiadomości przesyłane za pomocą "X Zgłoś uwagi" docierają do Redakcji ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Mar 2015, 23:28 
Awatar użytkownika

Bogdan, pojedyncze zdjęcia są czasem przenoszone do tzw. galerii prywatnych. W Twoim przypadku dzieje się tak czasem, jak zdaniem redakcji, jest kilka podobnych ujęć tego samego tematu. Jednak żadne (podkreślam żadne!!!) Twoje zdjęcia nie są i nie były nigdy usuwane. Jeśli podeślesz mi konkretne przykłady, najlepiej numer zdjęcia, które zniknęło (wyświetlany jest on w adresie www) lub chociaż sąsiednie zdjęcia, dodane przed i po fotografii, która zniknęła będziemy próbowali namierzyć problem.

Natomiast wiadomości dodane poprzez formularz "Zgłoś uwagi" są odczytywane, jednak nie częściej niż raz w tygodniu.

Pozdrawiam Cię serdecznie i przepraszam za problemy
Szymon

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Mar 2015, 00:04 

Znam zasady przenoszenia zdjęć, rozumiem je, i tak być powinno. Jednak one znikły fizycznie nie tylko z mojej galerii, ale całkowicie z PK. Możesz to sprawdzić w spisie miejscowości. Przykład- Śliwice, jest miejscowość w serwisie, a zdjęcia żadnego. Tak samo np. Błędno (tych najbardziej szkoda) jest jedno zdjęcie, mojego żadnego. Resztę Szymonie opiszę na privie jeżeli pozwolisz.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Mar 2015, 00:35 
Awatar użytkownika

Bogdan, faktycznie w tych miejscowościach jest tylko po jednym zdjęciu. Już dzwoniłem do informatyka. Jutro od rana będziemy się tym zajmować. Muszę przyznać, że bardzo mnie zmartwiłeś...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Mar 2015, 00:39 
Awatar użytkownika

Bogdan, czy odnotowałeś to w liczniku zdjęć na swoim profilu?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Mar 2015, 10:43 

Szymonie - wysłałem wszystko na ten temat do Ciebie na priv.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Mar 2015, 20:09 

Nie wyświetlają się u mnie zdjęcia z woj. kujawsko-pomorskiego Dąbrówka k/Tucholi chociaż są w galerii głównej miejscowości woj. kujawsko-pomorskiego. Są tam 3 sztuki (było więcej) :?: :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Mar 2015, 00:50 

Zrobiłem próbę i poleciłem to w Google+. Zamiast zdjęcia pojawił się tam kod QR.

Załączniki:
kod QR.jpg
kod QR.jpg [ 36.54 KiB | Obejrzany 7074 razy ]

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Mar 2015, 12:21 
Awatar użytkownika

Bogdan,
Wszystko już działa: http://www.polskiekrajobrazy.pl/Borowiak/Galeria/3846:Dąbrówka_k.Tucholi/. Błąd był spowodowany występowaniem w nazwie miejscowości ukośnika. Po jego usunięciu wszystko wróciło do normy. Dziękuję za tą cenną uwagę. Miejscowości dodanych w ten sposób było więcej, a więc i takich błędnych linków. Wszystko już poprawiłem.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Mar 2015, 13:20 

Przy Dąbrówka k. Wejherowa ten ukośnik nie blokował zdjęć. Może to się porobiło gdy w tym roku Mapy Google były uaktualniane. Tak czy siak jest ok. :)
A tak nawiasem mówiąc tych Dąbrówek w mojej okolicy jest kilka, a ile w całym kraju ? :)
Dzięki za szybką korektę. :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8752 | Wszystkich tematów: 638 | Wszystkich użytkowników: 2561