Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 26 Lis 2020, 11:27
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Limit zdjęć

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sty 2016, 18:47 
Awatar użytkownika

Borowiak napisał(a):
Fajnie, że trzeba mieć teraz tylko 1 milion odsłon. Przedtem trzeba było mieć 5 milionów. :)

Serwery nieco staniały ;-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sty 2016, 19:37 
Awatar użytkownika

dziękuję za podwyższenie limitu. pewnie nie wykorzystam, ale to miłe. pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Sty 2016, 22:38 
Awatar użytkownika

Limit 100 zdjęć tygodniowo 52x100 = 5200 ???????
5200 X 10 minut w Photoshopie= 182 godziny.
Wyjście w plener 5200 X x X tego czasu nie mogę zliczyć.
Przecież to jest nie realne.
Pytanie po co to i komu potrzebny taki limit.
Kiedyś dawno temu była taśma filmowa [droga i trudno-dostępna]zawierała 24-36 klatek .Nie było takiego pstrykania, każdy dwa razy się zastanowił zanim zrobił zdjęcie.
A tutaj limit parę tysięcy – po co komu taki limit chyba że chodzi o wynik kto więcej wrzuci dla wrzuty.
Moim zdaniem jedno zdjęcie dziennie to by było max i wtedy by nie było takiej sieczki jaka czasami się zdarza.

Z powodu braku mocy przerobowych mojego limitu 52 tygodnie X 21 =1092.
Proszę o usunięcie mego profilu P.K
Przepraszam za niektóre moje komentarze na pewno nie były złośliwe.
Życzę przemyślanych zdjęć .

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 19:22 
Awatar użytkownika

Andrzeju, popełniasz bardzo dobre zdjęcia. Z przyjemnością je oglądam.
Nikt na siłę nikogo nie zmusza do wykorzystania limitu.
Do tego aby robić jak najmniej i coraz lepszych zdjęć, trzeba dojść samemu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 20:39 
Awatar użytkownika

No własnie doszłem że są równi i równiejsi i jakieś absurdalne limity [czemu 100 anie 200]
Najlepszym wyróżnieniem jest nominacja i to powinno być nagrodą a nie jakiś limit.
Ps Pomyłka w godzinach zamierzona [ powinno być 866 godzin]

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 20:45 
Awatar użytkownika

Andrzeju, rację ma Bogusław Pupiec - masz bardzo ładną i ciekawą galerię. Pomysł z jej usunięciem nie jest dobry. A limit ... no cóż, mam 21 zdjęć na tydzień ... dla mnie to dużo. Pewnie mogłabym wrzucać więcej , ale nie widzę takiej potrzeby ... nie mam też dla siebie tyle czasu ... a 100 zdjęć na tydzień ... powiem tak, jeżeli ktoś ma taką potrzebę ... ale mi jako odbiorcy trudno byłoby się przez taką ilość przebić , trudno byłoby wszystkie zobaczyć , bo musiałabym tutaj być codzienne i niemało czasu.
A przy okazji jeszcze jedno ... nie wiem, czy nie warto byłoby na trwałe oznaczać te zdjęcia, które na Głównej się pojawiają. Byłoby to takie wyróżnienie dla autorów, choć wyróżnieniem jest też umieszczenie zdjęć w tematycznych galeriach.
Serdecznie pozdrawiam :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 21:00 
Awatar użytkownika

I tu Marylko masz rację zdjęcia nominowane i te które mają dużo odsłon powinie być nagradzane
Może ten regulamin trzeba trochę zmienić...............

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 21:10 
Awatar użytkownika

Z odsłonami to nie wiem , bo zdjęcia wrzucone kiedyś mają odsłon sporo , późniejsze już mniej ...tak jest na pewno u mnie, ale myślę, że u wielu .

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Sty 2016, 21:17 
Awatar użytkownika

Może czas na zmiany .......
A co na to Admin

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Sty 2016, 00:24 
Awatar użytkownika

Z tym oznaczaniem wyróżnionych zdjęć to świetny pomysł. Spróbuję go jak najszybciej wprowadzić do serwisu. Panie Andrzeju, może Pan się jeszcze wstrzyma z tym uciekaniem od nas?

A co do limitu zdjęć... wyłom w jego zastosowaniu został wprowadzony na wyraźne życzenie wielu użytkowników. W jakiejś mierze to rozumiem. Na przykład ja nie dodaję do serwisu zdjęć całymi miesiącami, bo faktycznie nie mam na to czasu, ale jak wreszcie znajdę chwilę to dodaję hurtowo :-). Gdyby ktoś pomógł mi w wyborze i obróbce moich fotografii pewnie przez jakiś czas mógłbym wyrabiać nawet ów limit 100 zdjęć tygodniowo :-). Początkowo zresztą dodawałem, jak najwięcej, ale wówczas wyłączyłem się niemal z innego życia :-). Do obecnych kilkunastu, kilkudziesięciu zdjęć w roku dochodziłem, tak jak pisze Pan Bogusław długi, długi czas. A to i tak wówczas, kiedy zacząłem być bardziej fotografem niż krajoznawcą. Bo krajoznawca cały czas ma ciągoty do tej setki w tygodniu :-).

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8642 | Wszystkich tematów: 580 | Wszystkich użytkowników: 2507