Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Wrz 2019, 04:16
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Limit zdjęć

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sty 2016, 22:29 
Awatar użytkownika

Marylko - każdy ma rację. Uściślam - chodzi mi o oglądalność podawaną na końcu miesiąca, w trakcie nie mielibyśmy wglądu. Taka zabawa bez nagród. Sam nie lubię wyścigu szczurów, nie ma mnie na żadnym portalu, gdzie pojawia się choćby jeden znawca typu "za mało/dużo góry, przepalone niebo" i takich tam.
A im więcej propozycji, tym większa szansa że coś mądrego zaproponujemy ;)
Pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sty 2016, 22:44 
Awatar użytkownika

Marku, zgadzam się propozycje powinny być. I zdanie swoje wyrazić można, a nawet należy. :) Jak dla mnie jeden licznik wystarczy :) ale tak jak piszesz racje są różne :) :) i z tym też się zgadzam ...a pomysł z naklejką fajny ... :) może o jakimś spotkaniu pomyśleć by trzeba , choć to trudne byłoby, bo odległości duże dzielą użytkowników PK :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sty 2016, 22:50 
Awatar użytkownika

Czyż bym wsadził maleńki patyczek w mrowisko.
Bo widzę że jest więcej chętnych do zmian.
Edycja bezwarunkowo na pierwszym miejscu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Sty 2016, 23:10 

Sprawa reklam, naklejek na samochody, smyczy, naszywek na torby szeroko była omawiana już w 2012 roku (PK uwagi o serwisie - temat reklamy). Było, minęło, nic z tego nie wyszło.
Sam mam na torbie naszywkę PK od dawna. :) ;) i komentarzami na podobny temat pod zdjęciem.

http://www.polskiekrajobrazy.pl/Borowia ... ubow..html

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2016, 15:47 
Awatar użytkownika

Zmiany, szczególnie te na lepsze są zawsze mile widziane! Popieram galerię zdjęć wyróżnionych oraz możliwość edycji zdjęć. A o naklejkach czy naszywkach zapomniałem, że był ten temat poruszany. Stare auto miałem obklejone wieloma naklejkami, na nowym mam tylko małą reklamę ulubionych Gór Sowich ale dla PolskichKrajobrazów gotów jestem poświęcić całą tylną szybę :twisted:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2016, 23:11 
Awatar użytkownika

Arturze czyś byś chciał sobie obniżyć limit do 21, i żeby nie było wrzut hurtowych
Bo ja jestem za takimi zmianami.
Patrz moje postulaty..............

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Sty 2016, 13:53 
Awatar użytkownika

Zawsze popieram dobre pomysły: galerię zdjęć wyróżnionych oraz edycję zdjęć, natomiast jestem przeciwna wszelkim rankingom czy innym wyścigom,bo to z reguły skłóci userów ( tak bywa na innych portalach społecznościowo-fot.),a przecież jesteśmy tu by poznać piękne zakątki naszego Kraju oraz milo spędzić czas wolny:) Jakieś wspolne znaczki PK w postaci naklejek,naszywek,kubków a nawet koszulek to świetny pomysł,dawno poruszany.Może tym razem się uda:) Wiem,że z tym jest sporo pracy i nakładu kosztów,ale chętni na pewno by się znaleźli:) Marylka wspomniała o wspólnym spotkaniu:) To też jest możliwe,podobne spotkania odbywają się na innych portalach niezależnie od odległości. Pozdrawiam turystycznie :)

Andrzeju K.To,ze niektórzy z nas mają limit podniesiony do 100 na tydzień nie znaczy,że z tego skwapliwie skorzystamy.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Sty 2016, 20:56 
Awatar użytkownika

Andrzeju, myślę że limit nie ma tu znaczenia. Sam niedawno dostałem górny pułap ale wątpię czy kiedykolwiek dałbym radę wrzucić sto zdjęć na tydzień. Mam tylko ten komfort, że chcąc pokazać kilka miejsc w krótkim czasie nie muszę czekać na nowy limit. A ja lubię robić zdjęcia i się nimi dzielić więc takie rozwiązanie mi odpowiada. Nie umieszczam tu zdjęć dla nagród, punktów itp, więc liczba zdjęć czy odsłon nie ma znaczenia, nikt nie ma z tego tytułu gratyfikacji. Na pewno nie rozpaczałbym z powodu obniżenia limitu, skoro jednak Zarządca portalu jak i serwery pozwalają na takie liczby to mnie nie przeszkadza.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2016, 12:43 
Awatar użytkownika

Osobiście mam od kilku lat tygodniowy limit 100 zdjęć, nigdy go nie wykorzystałam i NA PEWNO nie wykorzystam. Obróbka zdjęć zajmuje mnie "trochę" czasu i uważam, że 7 -10 zdjęć tygodniowo to akurat dobry limit dla mnie. Większa ilość wstawianych CIEKAWYCH zdjęć w tygodniu przez innych Użytkowników PK absolutnie mnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że oglądając relacje z wycieczek, imprez, miejscowości itp. mogę podróżować bez biletu do różnych zakątków naszego pięknego kraju. Co do innych spraw: też jestem przeciwniczką wszelkiego rodzaju rankingów, formuła portalu w zasadzie mnie odpowiada ( może już się przez wiele lat przyzwyczaiłam ). Jedyne co mnie trochę denerwuje to mała skala ocen zdjęć. Ale co do skali ocen Szymon wypowiadał się już wielokrotnie i szanuję Jego zdanie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2016, 16:47 
Awatar użytkownika

To ja jeszcze do tej skali ocen, o której Ela pisze - była tu większa i wg mnie nic dobrego z niej nie wynikało ...chyba już kiedyś na ten temat pisałam. Szymon też się do ocen odniósł . PK nie jest typowym portalem fotograficznym a ja nie jestem znawcą fotografii , za mało wiem, aby stawiać oceny w szerokiej skali. Na jednym z wielu portali fotograficznych była skala 0 - 10. Niestety, wiele bardzo ładnych zdjęć otrzymywało ocenę 0, 1 , 2 . Często takie oceny stawiały osoby niemające ani jednego zdjęcia w swojej galerii; Po wielu dyskusjach użytkowników , pisaniu do redakcji oceny zniknęły. Wydaje mi się, że ożywić portal musimy my sami, użytkownicy PK. Przyznaję, że nie mam pomysłu - na pewno nasza aktywność musiałaby być większa i nie tylko o ilość zdjęć tu chodzi, ale np. o komentarze pod zdjęciami. Jednak wiem, jak to jest ... sama gonię czas i bywa , że mam duże zaległości zarówno w komentowaniu jak i oglądaniu zdjęć. Teraz też na moment tylko wpadłam , bo za chwilę po raz drugi do pracy muszę. Miłego popołudnia wszystkim życzę :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2413