Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 18 Wrz 2020, 10:52
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Limit zdjęć

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2016, 20:50 
Awatar użytkownika

Rozwijając moją poprzednią wypowiedź dotyczącą ocen zdjęć na PK chodzi mi o 2 sprawy: 1. porządek i 2. wprowadzenie oceny zdjęcia - słabe. Ad1. Pod każdym oglądanym zdjęciem po lewej stronie jest napis Ocena: potem 5 gwiazdek a po prawej napis Oceń: i można tylko zdjęcie ocenić na 2 ostatnie gwiazdki. Nie rozumiem po co są 3 pierwsze gwiazdki. Ad2. Osobiście życzliwie odebrałabym rzeczowy komentarz po moim zdjęciem ocenionym jako słabe. Pozwoliłoby mi to poprawić jakość moich zdjęć w przyszłości. Zgadzam się z Marylką, że PK to nie portal typowo fotograficzny, ale prawie wyłącznie fotografie tu oglądamy ( mało piszemy ) i poprzez oceny można by przy okazji się dowiedzieć jak nasze zdjęcia są odbierane. Osobiście staram się wstawiać na PK moim zdaniem dobre zdjęcia, ale zdanie innych użytkowników może być zupełnie odmienne od mojego i to zdanie ciekawie byłoby mi poznać. Dlatego ocena zdjęcia jako słabe z krótkim komentarzem dlaczego słabe byłaby dla mnie bardzo cenna (komentarz do zdjęcia ocenionego jako bardzo dobre rzadziej jest potrzebny). Moim zdaniem, skoro mają być tylko 2 możliwe oceny zdjęcia to może w ogóle zrezygnować z ocen i wzorem FB wprowadzić przycisk Lubię. Ale to jest tylko moje zdanie i nie mnie o tym rozstrzygać.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lut 2016, 13:11 
Awatar użytkownika

Całkowicie podpisuję się pod wypowiedzią Eli. Co prawda, jesteśmy amatorami, ale nawet uwagi amatorów są bardzo cenne! Dla mnie też byłoby ciekawe, jak moje zdjęcia są postrzegane. Co mogłabym poprawić, czy idę w dobrym kierunku?

Co do oceny, to chyba należy zostawić tak, jak jest. Może jednak spróbujmy czasem napisać jakiś szerszy komentarz pod niektórymi zdjęciami. Jeśli będzie kilka uwag krytycznych, to znaczy, że coś jest nie tak. Jeśli uwagi będą sprzeczne, to znaczy że zdjęcie budzi emocje ;-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lut 2016, 21:45 
Awatar użytkownika

Przykład jest to zdjęcie Michała Rynkiewicza domek w Tykocinie .
co nie jest prawdą.
Powinno być .Letnia rezydencja Jana Klemensa Branickiego- w Choroszczy.
Z braku EDYCJI....................... Autor nie może się poprawić, to tak jak zdjęcie z Morskiego Oka i przez pomyłkę podpisał np. Augustów. Powinno być letnia rezydencja Jana Klemensa Branickiego w Choroszczy a nie w Tykocinie jak opisał [odległość ok 15 km od Tykocina ] niby nic a tak wiele.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lut 2016, 23:05 

Oj Andrzeju K., Andrzeju już nie mieszaj, nie mieszaj ....
Mam wrażenie, że sam szukasz dla siebie niepotrzebnych "wrażeń" :) :) :)
Najprostsza edycja to usunąć zdjęcie i wstawić ponownie z właściwym, bezbłędnym opisem czy lokalizacją. :) :) :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkich postów: 8745 | Wszystkich tematów: 686 | Wszystkich użytkowników: 2486