Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Wrz 2019, 04:14
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Sezon ogórkowy na PK

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Sie 2016, 18:43 
Awatar użytkownika

Rozumiem, że jest sezon wakacyjny i sporo użytkowników wyjechało, ale zauważyłem pewną stagnację, spadek ilości komentarzy itd. w stosunku do poprzednich lat. Gdzie się podziali Słonecznik, Borowiak, Krzysztof Wydra, Waldemar Jan, Marta Jóźwiak-Jagodzińska, Henryk Milewski, Szymon Narożniak ;) i wielu innych. Mam nadzieję na rychły Ich powrót, nowe zdjęcia i komentarze. Na szczęście wrócił JureK.
Pozdrawiam nieobecnych.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Sie 2016, 13:15 
Awatar użytkownika

Mnie również Piotrze brakuje na PK wielu wymienionych przez Ciebie Autorów. Mam nadzieję, że chociaż część z nich po wakacjach wróci. Ja też co prawda dodaję ostatnio znacznie mniej zdjęć niż dawniej, ale bardziej postawiłam na jakość fotek bo cenię czas Oglądających.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Sie 2016, 13:27 
Awatar użytkownika

Piotrze na pewno są ale na Digarcie, Fotoblogu itp.......
Dlatego bo tu niema zmian o których wcześniej pisałem.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Mar 2019, 18:03 

Witam -biorę udział w konkursie Słowińskiego Parku Narodowego -,,Przyroda zatrzymana w kadrze ,,- i proszę o Wasze głosy ;) w czterech kategoriach -fauna,flora,krajobraz,obiekt antropogeniczny .Gdy zobaczycie zdjęcie autora -,,żaba,,-to będzie moje zdjęcie- i oddajcie głos . z góry dziękuję i pozdrawiam :P
shell shockers full version

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Mar 2019, 18:40 
Awatar użytkownika

bardzo żałuję Piotrze, że nigdy Cię tu już nie będzie. dla Twojej pamięci warto być i cały czas mam nadzieję, że PK odżyją...

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2413