Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Paź 2020, 04:02
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Salon odrzuconych - jazda próbna

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:37 
Awatar użytkownika

Przede wszystkim uważam, że Wszyscy P.T. Krajobrazowcy powinni uznać arbitraż Moderatora!

Moderator ma prawo usuwać zdjęcia wedle własnego uznania!

Amen!

Ten temat nie został stworzony na przekór komukolwiek. W tym topiku, mogą Państwo zamieszczać linki do zdjęć, które zostały przez moderatora odrzucone - słusznie, czy nie słusznie - w to nie wnikam(y)!

Jeżeli ktoś z Państwa, chciałby zaprezentować "Społeczności Krajobrazowej" zdjęcie, które zostało odrzucone przez Moderatora, może to zrobić właśnie tutaj, po spełnieniu siedmiu warunków:

1. Autor zdjęcia nie komentuje decyzji Moderatora.
2. Autor zamieszcza odrzucone zdjęcie korzystając z funkcji załącznika.
3. Autor nie komentuje decyzji Moderatora.
4. Autor zamieszcza pod zdjęciem jego opis.
5. Autor nie komentuje decyzji Moderatora.
6. Nie ma punktu szóstego.
7. Autor nie komentuje decyzji Moderatora.

Pamiętajcie o słowach moderatora!

Cytuj:
Osobiście nie chciałbym tylko, żeby takie miejsce przerodziło się w zakątek zajadłego krytykanctwa lub bezpodstawnego "lizusostwa" ;-). Jeśli dyskusje na temat poszczególnych zdjęć będą merytoryczne także i mi pomogą w ocenie kolejnych prac trafiających na serwis.

I jeszcze jedno! Temat ten zostaje tu umieszczony na próbę. Jeśli jego formuła się nie sprawdzi, niech zginie, przepadnie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:47 
Awatar użytkownika

Wież ciśnień w Wolicy. Niegdyś perełka architektury drewnianej. Prawdopodobnie jedyna tak kunsztownie wykonana budowla tego typu w Polsce. Dziś stanowi smutne memento ludzkiej głupoty i zaniedbania. Podpalona dwa lata temu, uległa żywiołowi i straszy do dziś jako rozpadające się ruina. Czy jest jeszcze dla niej nadzieja?

Załączniki:
Kopia DSC00174a.JPG [92.41 KiB]
Ściągnięto 229 razy

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 21:28 
Awatar użytkownika

Skoro zaistniał już taki temat, to ja (chociaż to nie moje prace i nie mogę ich z tego powodu załączyć) chciałabym się dowiedzieć, z jakich powodów zniknęły zdjęcia łowickich wycinanek umieszczone przez użytkownika ElaJ. Podobały mi się, zwłaszcza ta z kogutem, który jako żywo przypominał mi tego z czołówki Teleranka.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 21:49 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
chciałabym się dowiedzieć, z jakich powodów zniknęły zdjęcia łowickich wycinanek umieszczone przez użytkownika ElaJ. Podobały mi się, zwłaszcza ta z kogutem, który jako żywo przypominał mi tego z czołówki Teleranka.
Mi też się podobały :-), a zostały usunięte na życzenie samej Autorki. Nie wszystko, co ginie w czeluściach serwisu jest moją sprawką, jak widać ;-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 21:52 
Awatar użytkownika

Jeszcze jedna uwaga, jako, że czuję się odpowiedzialny za ten wątek. Proszę nie pytać się w nim Moderatora, dlaczego coś zostało usunięte. Jeśli będzie chciał, miał czas, to sam napisze.

Jeszcze raz:

1) Wklejamy usunięte zdjęcie
2) Opisujemy je

I tyle!

Bo nam wątek zamkną! :shock:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 23:56 
Awatar użytkownika

Zdjęcie jak zdjęcie, temat obskurny i brzydki, chyba nic mu nie jest w stanie pomóc. Nie dziwie się, że wypadło. Jak by było częścią jakiegoś większego felietonu to pewnie by się utrzymało! Dobry jest i wartościowy opis co tłumaczy chęć zasygnalizowania tematu na forum. pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 23:59 
Awatar użytkownika

Maciej Jelonek napisał(a):
Jeszcze jedna uwaga, jako, że czuję się odpowiedzialny za ten wątek. Proszę nie pytać się w nim Moderatora, dlaczego coś zostało usunięte. Jeśli będzie chciał, miał czas, to sam napisze.

Jeszcze raz:

1) Wklejamy usunięte zdjęcie
2) Opisujemy je

I tyle!

a następnie uzasadniamy czemu moim zdjęciem zawracam głowę innym!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Mar 2010, 00:15 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
a następnie uzasadniamy czemu moim zdjęciem zawracam głowę innym!
Moim zdaniem idea jest całkiem słuszna. Czasem zdarza się tak, że zdjęcie, które nieomal wypadło z serwisu wzbudza zainteresowanie i podziw u innych. To daje do myślenia i pozwala weryfikować własne sądy. I niedoskonałości również :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Mar 2010, 12:20 
Awatar użytkownika

Miło mi, że wycinanki ludowe się podobały. Prosiłam o usunięcie, bo zdjęcia nie były robione przeze mnie i wycinanki nie były mojego autorstwa. Sama robię podobne wycinanki ( z kogutem również ). Zamieszczę zdjęcie niebawem a jak nie będzie odrzucone postaram się o więcej.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8599 | Wszystkich tematów: 547 | Wszystkich użytkowników: 2496