Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:12
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Dla zainteresowanych

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Mar 2010, 00:29 
Awatar użytkownika

Nie wiedziałem zbytnio gdzie tą informację umieścić, a nie sądzę żeby pasowała do działu imprez więc wstawiam go tu. Myślę, że co niektórzy z naszej rodzinki PK będą chcieli odwiedzić XIII Targi Sprzętu Fotograficznego jakie odbędą się w Łodzi w dniach 25-27 marca oczywiście tego roku ;) Zwłaszcza, że będzie sporo imprez towarzyszących min.: wykłady z fotografii, kadrowania itp. Ja przez przypadek się dowiedziałem i zamierzam się przejechać popstrykać zabawkami i wybrać jakiś nowy sprzęcik, bo mój fuji już mnie zbyt nie bawi i po ponad 20.000 zdjęć należy poszukać czegoś nowszego.

Więcej info o imprezie: http://www.mtl.lodz.pl/fvf

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Mar 2010, 07:28 

Dokładne dane dotyczące Targów Film Video Foto w dniach 25 - 27 marca w Łodzi znajdują się w marcowym wydaniu DIGITAL FOTO VIDEO. Przedstawiona jest na planach dokładna lokalizacja wystawców,oraz stanowiska redakcji gdzie można m.in. sprawdzic własny aparat (dynamikę matrycy i inne),oraz wziąc udział w warsztprowadzonych przez Tomasza Kulasa i Wojciecha Tkaczuńskiego.Wystawców jest grubo ponad setka. :!:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Mar 2010, 09:03 
Awatar użytkownika

To może Panowie ustalmy w Łodzi termin spotkania, może większej reprezentacji PlskoKrajobrazowiczów.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Mar 2010, 11:37 
Awatar użytkownika

Ja akurat zostałem przez gremium "fotograficzne" (od którego się dowiedziałem) z okolicy do wyjazdu w piątek i w planach pobyt od 10 do 18 ;) z przerwą na obiad.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386