Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 17 Lut 2019, 14:15
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wakacje 2010 - jakie macie plany?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Kwi 2010, 22:44 
Awatar użytkownika

Ja w tym roku zdecydowanie zmierzam na południe. Zamarzyły mi się góry. W dodatku postanowiłem odwiedzić takie, w których niemal nie byłem. Choć w zasadzie nie do końca jest to prawda... Byłem raz, można powiedzieć przez przypadek.

Z miasteczka, z którego ruszaliśmy wychodziły dwa niebieskie szlaki, prawie w tym samym kierunku. Wybraliśmy niewłaściwy. Dlatego zamiast na Śnieżnik zawędrowaliśmy w GÓRY BIALSKIE.

Nazywane często Bieszczadami Sudetów. Puste, dziekie i odludne. Z Bielic, gdzie się wybieram do najbliższego sklepu jest ponad 14 km! W dodatku żadna sieć komórkowa nie ma zasięgu. Na szczęście w domu jest telefon stacjonarny, a dzięki niemu (mozolny, bo mozolny) Internet ;-).

A Wy, gdzie wybieracie się na wakacje?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Kwi 2010, 13:49 
Awatar użytkownika

Jest jeszcze tyle miejsc, których nie widziałam ...i tyle, które chciałabym ponownie zobaczyć. Ale żeby nie podzielić losu osła, który zdechł z głodu, bo nie potrafił się zdecydować, to prawdopodobnie w Środkowe Sudety ...Góry Bardzkie, Stołowe, Kamienne. W maju sprecyzuje plany:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Kwi 2010, 23:45 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
Góry Bardzkie, Stołowe, Kamienne.
To może będzie okazja do spotkania i wspólnego pleneru fotograficznego. Góry Bardzkie też mam w planach :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Kwi 2010, 18:09 
Awatar użytkownika

Super! Ja tak wstępnie myślałam o krótkim tj. tygodniowym urlopie w czerwcu. Ale termin jeszcze do potwierdzenia. A tak, skoro o marzeniach... (ale to raczej krótszy wypad) marzy mi się Dolina Baryczy :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Kwi 2010, 00:10 
Awatar użytkownika

Upsss... to ja wybieram się tam w połowie sierpnia. A więc miniemy się (znów) o dobre dwa miesiące. No cóż... wypada mieć nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze :-). A z marzenio-planów to wciąż jesienne Bieszczady. Byłem dwukrotnie i kochać nie przestaję. A na wakacje to może jeszcze Tatry... wrześniowe. Tak dawno nie byłem, że strach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Kwi 2010, 20:16 
Awatar użytkownika

W sierpniu / wrześniu (to już świecka tradycja) prawdopodobnie z kuzynką wybierzemy się zwiedzać krajobrazy inne niż polskie:) To taki souvenir urodzinowy :) Ja też dawno w tatrach nie byłam, niestety.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Kwi 2010, 21:26 

Widzę, że macie piękne plany. W moim przypadku wcześniejsze ustalanie zwykle pali na panewce, ponieważ najczęściej i tak wybieram się w zupełnie inne miejsce. CHOĆ :) ...w maju - wygląda na to - jadę w góry (nie zdecydowałam jeszcze co prawda, gdzie dokładnie, mam na razie dwa pomysły), a w lipcu do Ustki (oczywiście z nastawieniem na kręcenie się po jej okolicy).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Maj 2010, 06:43 
Awatar użytkownika

Aleksandra Białas napisał(a):
a w lipcu do Ustki (oczywiście z nastawieniem na kręcenie się po jej okolicy).

Szkoda że nie dzisiaj ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Maj 2010, 08:37 

:) Dzisiaj, i to całkiem niedługo, jadę do Sulejowa. Aparat czeka, oby tylko pogoda się poprawiła, bo przy takiej aurze jak dziś nie bardzo sobie radzę...a do tego w radio jak na złość same "letnie" piosenki...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Maj 2010, 11:40 
Awatar użytkownika

"Letnimi" piosenkami najlepiej się wywołuje Lato ;-)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8516 | Wszystkich tematów: 526 | Wszystkich użytkowników: 2386