Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sie 2019, 22:46
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Bardzo dobry pomysł!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 14:25 
Awatar użytkownika

Swoja drogą Sz.P. Prezes - Szymon powinien określić miejsce i termin pierwszego naszego spotkania! Na dziewczyny Gdańska jestem w stanie poczekać w Warszawie i Je dowieźć jak tylko będą miały ochotę.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 14:41 
Awatar użytkownika

Oczywiście i inni tez mogą ma mnie liczyć,/ jak tylko zgłoszą chęć na prywatny kontakt!/tylko nie wiem czy ktoś z PolskoKrajozobrowiczów czyta nasze zaproszenia bo mało nas cokolwiek pisze.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 14:44 
Awatar użytkownika

Dzięki za propozycję, ale nie będę mogła z niej skorzystać. Po prostu na ten weekend mam już inne plany, a w kwestii urlopu - podobnie jak Marta, nikłe szanse. Ale w przyszłości chętnie się z Wami spotkam ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 17:34 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Swoja drogą Sz.P. Prezes - Szymon powinien określić miejsce i termin pierwszego naszego spotkania!
Czuję się wywołany do tablicy i natychmiast (prawie natychmiast) odpisuję. Mam już wstępny pomysł, gdzie moglibyśmy się spotkać. Jak tylko zarezerwuję konkretny termin będę rozgłaszam na forum i gdzie się tylko da. Nie chcę rzucać słów na wiatr, więc dopóki nie mam nic konkretnego milczę :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 19:56 
Awatar użytkownika

Myślałem o Leżajsku skoro tam już nas kilku ma być. Jeśli nie określimy gdzie i kiedy będziemy stać z gazetą w ręku, to będzie prawdopodobnie trudno się poznać. :?: /szczególnie mnie bez zdjęcia na forum!/

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Lut 2010, 22:48 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Myślałem o Leżajsku skoro tam już nas kilku ma być. Jeśli nie określimy gdzie i kiedy będziemy stać z gazetą w ręku, to będzie prawdopodobnie trudno się poznać. :?: /szczególnie mnie bez zdjęcia na forum!/

Nie ma to jak dobra szkoła radzieckich filmów szpiegowskich !!!! :lol: Już to widzę - cadyki, rabiny i goście machającymi gazetami. Baja condyjos :roll: Extra pomysl, musimy jezcze sprecyzować czy mamy gazetę codzienną czy może magazyn ilustrowany i w jidisz czy w jakimś ( dla niepoznaki, oczywista) zagranicznym języku. Boska idea !!!!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 01:37 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Myślałem o Leżajsku skoro tam już nas kilku ma być. Jeśli nie określimy gdzie i kiedy będziemy stać z gazetą w ręku, to będzie prawdopodobnie trudno się poznać.
Jasna sprawa. Jak tylko będę wiedział, kiedy dotrę na miejsce określę jakiś punkt zborny i rekwizyty rozpoznawcze. Dla bezpieczeństwa podeślę także telefon na PW :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 09:52 
Awatar użytkownika

Może tak udało by się umówić już od czwartku, to byśmy zahaczyli o Beskidy 8-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2010, 12:29 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Może tak udało by się umówić już od czwartku, to byśmy zahaczyli o Beskidy 8-)

W moim wypadku - nie. Weekend - tak, dłużej nie. :cry: :( :( :( . Jestem od piątku, powiedzmy od 15.00 w Leżajsku. Do niedzieli, do kiedy będzie trzeba. Mam zagwozdkę, bo nie wiem, kiedy będzie clou ? Właśnie od piątku czy od soboty ? I czy coś się wyadzry w niedzielę, czy będzie kapucha i kwas ? Co by nie bylo - cieszę się na spotkanie. Ża oknem jest takie światło, że powinno być bosko.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 02:24 
Awatar użytkownika

Ryszard Biskup napisał(a):
Jestem od piątku, powiedzmy od 15.00 w Leżajsku.
Myślałem, że mi uda się dotrzeć do Leżajska jeszcze w czwartek, ale ostatecznie zdecydował zdrowy rozsądek. Dlatego będę dokładnie tak samo, jak Wielebny Biskup - od 15 dnia poprzedzającego weekend. Z Warszawy wyruszam najpóźniej o 9 rano w piątek. W zależności, jak się będzie jechało spróbuję zaliczyć coś ciekawego po dordze. Córce obiecałem zamki, więc nie ma przebacz.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2411