Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Sie 2019, 15:41
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Sprzedac czy udostępnic fotografie?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Sie 2010, 14:11 

Dzięki publikacji fotografii na PK otrzymałem propozycję od ciekawej instytucji kupna moich fotografii do wykorzystania w ich działalności. Jak to rozegrac? Wziąc pieniądze czy poprosic o możliwośc sesji foto na ich terenie niedostępnym dla publiczności? Co byście wybrali? Ja wybrałem sesję foto po sezonie i uzyskałem zgodę! :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Sie 2010, 19:24 
Awatar użytkownika

A nie można i jednego i drugiego naraz? :)
No i gratuluję serdecznie. Będzie można obejrzeć je w jakiejś publikacji?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Sie 2010, 20:04 

Myślę,że jedno i drugie to może nie za dużo,ale dobrze byłoby miec tam wejście, bo i unikalne fotografie można (chyba) tam wykonac.Kto to i co to - na razie ani mru mru.....: :) ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Sie 2010, 00:47 
Awatar użytkownika

Ja to jestem idealista... ;-). Dobre zdjęcia... przede wszystkim. Aczkolwiek... jeśli ktoś zechce je w jakiś sposób wykorzystać... satysfakcja gwarantowana. Choćby za możliwość uczestniczenia w ciekawym projekcie. Piszę tak nie na darmo. Wciąż rozmawiam z różnymi wydawnictwami na temat wydania albumu PolkichKrajobrazów.pl i chyba jestem blisko realizacji marzenia. Mam nadzieję, że się uda.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Sie 2010, 17:01 
Awatar użytkownika

Borowiak napisał(a):
Co byście wybrali? Ja wybrałem sesję foto po sezonie i uzyskałem zgodę! :)

Zrobilbym tak samo o ile miejsce to jest na prawdę warte sfotografowania :) jeśli nie, to ... :roll:
Z niecierpliwością czekam na foto relacje :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Paź 2010, 18:28 
Awatar użytkownika

Bogdan, coś już wiadomo w tej sprawie :?:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Paź 2010, 17:43 

Częśc moich zdjęc znajduje się w Stacji Morskiej w Helu,również wiem,że Urząd Miasta w Tucholi chciałby niektóre zdjęcia z Borów Tucholskich, niektóre też są do wykorzystania w kalendarzach....ale to przyszłośc...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Cze 2011, 15:38 
Awatar użytkownika

Niedawno udostępniłem zdjęcie do zamieszczenia na nowej tablicy informacyjnej o pałacu w Gołuszycach. Będę musiał się udać tam wkrótce i zobaczyć jak wyszło na wielkim formacie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Gru 2011, 20:40 
Awatar użytkownika

Ostatnio zgłosiły się do mnie 2 osoby poszukujące zdjęć do albumów - pani Moore z wydawnictwa SBM (która ogłaszała się również tu na forum) oraz pani Darmoń z wydawnictwa Videograf. Obie proponowały wykorzystanie zdjęć za darmo w komercyjnych publikacjach.

Ja również jestem czasem idealistką w kwestii uczestniczenia w ciekawym projekcie - wykorzystano moje zdjęcia w książce będącej wynikiem konkursu fotograficznego, z przyjemnością też udostępniłam zdjęcia do wspólnego projektu tego serwisu z wydawnictwem Demart "Na ludowo". Na pewno nie miałabym nic przeciwko wykorzystaniu bez honorarium moich zdjęć w jakiejś charytatywnej akcji.

Ale jestem trochę zniesmaczona takim procederem, jaki stosują owe panie w imieniu wydawnictw, uważam, że to brak szacunku dla wykonanej przeze mnie pracy i poszukiwanie w sieci naiwnych amatorów... :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lip 2016, 13:46 

Trzeba szanować swój czas i pracę. Ja bym nie udostępniał swojej fotografii lotniczej za darmo. Tym bardziej że jest obecnie duże zapotrzebowanie na dobre zdjęcia.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8567 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2412