Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 13 Gru 2019, 00:16
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wskazówki profesjonalistów...

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lis 2011, 20:55 
Awatar użytkownika

jakoś nie mogę uwierzyć w to, że profesjonalista będzie poświęcał swój czas oglądając tysiące krzywych horyzontów.

A po co ma to robić, skoro będzie nam dane poznać "dziesięć przykazań" :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lis 2011, 20:56 
Awatar użytkownika

sorki ,pierwsza linijka ostatniego postu to przytoczony cytat

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 10:57 
Awatar użytkownika

Nie wierze w to co czytam, czyli większość ludzi przywykła do pozytywnych komentarzy i mamy sobie wzajemnie słodzić, ze super zdjęcie, super kolory itd? tylko na tym według was polegają komentarze? Jest to forum fotograficzne więc oceniać możemy i powinniśmy fotografie pod różnym kątem. Jasne lepiej wrzucać tysiące byle jakich zdjęć, żeby internauta wyłączył tą stronę po 2 minutach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 10:59 
Awatar użytkownika

Natalia Pytko napisał(a):
I jakoś nie mogę uwierzyć w to, że profesjonalista będzie poświęcał swój czas oglądając tysiące krzywych horyzontów.

Nie musi poświęcac czasu na przeglądanie zdjęć, tylko przypadkiem zdjęcie ogladając moze wyrazić swoje zdanie, a to będzie dużą pomocą dla nas.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 11:34 

Mateusz Hoinka napisał(a):
I jakoś nie mogę uwierzyć w to, że profesjonalista będzie poświęcał swój czas oglądając tysiące krzywych horyzontów.

Nie musi poświęcac czasu na przeglądanie zdjęć, tylko przypadkiem zdjęcie ogladając moze wyrazić swoje zdanie, a to będzie dużą pomocą dla nas.

Nadal wierzysz, że zawodowcy ( czyli dla mnie profesjonaliści ) tu zaglądają? no może jakimś wielkim przypadkiem? Nie mówię o fotoamatorach zrzeszonych w klubach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 11:47 

Jest to forum fotograficzne więc oceniać możemy i powinniśmy fotografie pod różnym kątem. Jasne lepiej wrzucać tysiące byle jakich zdjęć, żeby internauta wyłączył tą stronę po 2 minutach.

Wg mnie 2x mylisz się. To nie jest forum fotograficzne. Chcesz krytyki zarejestruj się na dfv. Zdziwisz się ile 1 otrzymasz. To, że ich tu nie ma też świadczy o tym, że nie taki jest cel portalu. Liczba otworzeń zdjęć nie potwierdza opuszczenia strony po 2 minutach.
Większość się nie wypowiada, więc nie możemy, zwłaszcza bez zdania redakcji zmieniać tego funkcjonuje. Mam wrażenie, że nie odpowiada to paru osobom. Nie powiem, powtórzę, żebym była wszystkim zachwycona ale chyba nie o to chodzi. Jeszcze powtórzę i na tym skończę dyskusję. Wszystko zależy od tego czego na danej stronie szukamy, jeśli tego nie znajdujemy opuszczamy ją . W sieci jest tyle możliwości, że nie trzeba się męczyć. Pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 12:26 
Awatar użytkownika

No cóż, nie jesteśmy tutaj żeby się kłucić, więc dla mnie ten temat jest zamknięty. Ambitniejszym pozostają więc strony typu DFV.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 12:37 

E tam, zaraz kłótnia ;) wymiana zdań :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 14:29 
Awatar użytkownika

Chcesz krytyki zarejestruj się na dfv. Zdziwisz się ile 1 otrzymasz.

Wtedy przyjmę to z pokorą i będę dążył do poprawy swoich zdjęć. Pozatym dzisiaj sie zarejestrowalem... pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Lis 2011, 14:45 

:) również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422