Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 04 Sie 2020, 01:02
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Czy warto wyjechać zimą nad Morze Bałtyckie ?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Kwi 2015, 13:53 
Awatar użytkownika

Hotel Lubicz, 4 gwiazdki. bardzo dobry standard, pyszne jedzenie w restauracji i przemiła obsługa która doradzi do ciekawego można robić /zwiedzać w okolicy

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Wrz 2016, 08:17 
Awatar użytkownika

Byłem dwa razy w zimie na urlopie nad Bałtykiem i było bardzo przyjemnie. Wiadomo, że większość atrakcji w tym czasie po prostu nie istnieje, ale za to jest niezwykle urokliwie nad samym morzem więc myślę, że jeżeli ktoś jest ciekaw takiego wypadu to warto jest spróbować.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2016, 03:14 

Bardzo polecam, nie ma tylu turystów wokół ;) Ja osobiście bardzo sobie cenię ciszę i spokój. Mam nawet swój stały hotel w Dźwirzynie, nazywa się Senator. Jest umiejscowiony w środku lasu i ma tylko kilkadziesiąt metrów do morza. Ma też strefę spa i można trochę zadbać o siebie. Lubię go odiwedzać po intensywnym okresie w pracy, własnie zimą, kiedy jest trochę luźniej.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Paź 2016, 16:00 
Awatar użytkownika

Zimą nad morze? Jak najbardziej. Kiedyś bywałem ze dwa razy do roku W Mielnie w okresie zimowym i mile te pobyty wspominam. Teraz chętnie wybrałbym się do Ustki lub Łeby ze względu na tamtejsze porty i bliskość Słowińskiego PN

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 18 Kwi 2018, 14:41 

Zimą nad morzem też można świetnie spędzić czas. Ja bardzo często wybieram się na takie kilkudniowe wycieczki. Wybieram hotel z basenem nad morzem http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/, ponieważ jest położony w pięknej okolicy, a jak mam ochotę popływać to też nie ma z tym problemu. Dla mnie też super opcją jest spa, które znajduje się w hotelu, ponieważ bardzo lubię korzystać z różnych zabiegów i masaży. Dlatego nawet zimą nie ma nudy, a Morze Bałtyckie wtedy ma też swój urok i klimat, który uwielbiam.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lip 2018, 13:56 

Pewnie, że warto. Ja kocham polskie morze i zimą i latem czuję się tam wspaniale. :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8641 | Wszystkich tematów: 588 | Wszystkich użytkowników: 2468