Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Wrz 2017, 10:00
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Co z tym morzem?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Sie 2016, 11:06 

Nadbałtyckie kurorty są ostatnio bardzo oblegane, szczególnie w sezonie. Świetna alternatywą jest Wejherowo. Miasto oddalone od morza o 25 km. Każdemu gorąco polecam pobyt w Wejherowie. Mnóstwo atrakcji - Szlak Nut Kaszubskich, Kalwaria wejherowska, pałac i zabytkowe kościoły - to właśnie dlatego nazywane jest "Duchową stolicą Kaszub". Świetne miejsce na odpoczynek. Można poznać kaszubski folklor, spróbować smacznych lokalnych potrwa i to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Wejherowo oferuje ceny (chociażby noclegów) dużo niższe od nadmorskich miast.
Polecam Wejherowo jako miasto na urlop zarówno w pojedynkę jak i z całą rodzinę.
Pozdrawiam

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Sie 2016, 12:02 

Mam za sobą jeden 10 dniowy pobyt w maju, odwiedziłem takie miejsca jak http://www.projekt-wem.pl/plisy-warszawa ,dlatego cieszę się bardzo, ponieważ będę miał co robić w domu przy montowaniu rolet. Złą porę wybrałem - było mega zimno. Nad samym morzem dało się wytrzymać tylko w kurtce. Wiało tragicznie. Chyba lepiej jechać lipiec-sierpień.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Paź 2016, 22:08 

Ja nad polskie morze wybieram się tylko zimą. Ja jestem osobiście takim człowiekiem, który w sezonie letnim ma ochotę na zagraniczne wojaże i przygody, a w sezonie zimowym chyba zapadam w jakiś letarg zimowy i wolę sie pobyczyć gdzieś nad polskim morzem. ;) Wtedy najczęściej jadę w sprawdzone, spokojne miejsce - Dźwirzyno i hotel Senator. Bardzo fajne miejsce, bo w urokliwym lasku, z morzem o rzut beretem. Mozna odpocząć i się wyciszyć i w dodatku zadbać trochę o siebie, bo mają również strefę wellnes i spa.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2017, 12:33 

polecam wyspe sobieszewska nad Zatoka gdanska ,czyste plaze malo ludzi i tanie noclegi

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Cze 2017, 14:11 

Fajne miejsce nad Bałtykiem? Ja polecam Wejherowo. Nie leży ono nad samym morzem, ale oddalone jest tylko o 25km. Ceny są na prawdę przystępne, a baza noclegowa jest rozwinięta. Samo Wejherowo oferuje masę atrakcji! Jest co zwiedzać, ale również gdzie wyjść wieczorem. Wejdź na ich stronę www.wejherowo.pl

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkich postów: 8421 | Wszystkich tematów: 516 | Wszystkich użytkowników: 2300