Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 19 Lis 2019, 07:18
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Stroj kapielowy...

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Cze 2019, 23:01 

... jaki wybrac waszym zdaniem? Chlopak mnie namawia na wyjazd w przyszlym miesiacu nad morze, a nie ukrywam troche przydaloby sie ukryc zbednych kg. Prosze o pomoc w temacie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Cze 2019, 10:10 

To moze sproboj znalezc jakis maskujacy te niedoskonalosci ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Cze 2019, 15:30 

Wiele osob nie moze sie doczekac tegorocznych wakacji ze wzgledu na warunki jakie panuja. Sama jeszcze nie mam zadnych planow ze wzgledu na zmiane miejsca zamieszkania. Wiecie chyba jak meczaca moze byc przeprowadzka. Moim zdaniem nie ma lepszego kierunku na wakacje niz polskie morze. Co do trenowania nad sylwetka to nie mozna byc tak negatywnie nastawionym. Tez staram chodzic w miare systematycznie na silownie lub fitness ale sama wiesz jak jest. Nie zawsze jest czas/checi nawet jak zaczniemy z poczatkiem nowego roku. Prawda jest taka, ze nie musisz miec figury modelki by wyjsc na plaze. Kazde cialo jest wystarczajaco dobre. Natomiast jak masz potrzebe zamaskowania jakichs niedoskonalosci to mozna to zrobic. Najwazniejsze jest abys czula sie komfortowo podczas plazowania. Jaki kostium wybrac to sprawa indywiwualna jednak warto rzucic okiem na te wyszczuplajace. O wiele lepiej sprawdzi sie stroj jednoczesciowy, maja takze na uwadze dobranie odpowiedniego koloru. Z doswiadczenia wiem, ze ciemniejszy granat jest w stanie zmniejszyc optycznie nasze cialo. Zobacz zreszta jak to wyglada na zdjeciach - https://www.gatta.pl/pl/blog/modne-stro ... ce-brzuch/ Swoja droga dowiesz sie w tym wpiwie czym wlasciwie kierowac sie przy wyborze. Udanych wakacji :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2418