Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 26 Maj 2017, 05:26
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Gdzie w góry?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Paź 2014, 11:05 

chce się wybrac na weekend w góry, ale nie w Tatry bo znam je już bardszo dobrze a i tak zawsze są mega zatłoczone. Jakieś inne propozycje?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2014, 12:17 
Awatar użytkownika

Może nie są wysokie, ale za to są wspaniałe i pełne atrakcji! Ciekawe, czy Tobie przypadną do gustu Góry Sowie. Mi osobiście najbardziej podobają się okoliczne sztolnie i podziemne korytarze.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Paź 2014, 14:24 
Awatar użytkownika

Karkonosze są cudne! jak już tam będzie to odwiedźcie Nad Wodospadem, cudne miejsce !!! a do tego prywatna plaża więc jak ktoś nie może się zdecydować czy góry czy morze, to tu będzie miał w sam raz :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2014, 21:05 
Awatar użytkownika

Jeśli Karkonosze, to koniecznie Szklarska Poręba -- miejscowość, w której śnieg zalega ok 110 dni w roku. Tak, tak to w Polsce! Stąd też Szklarska Poręba może być śmiało uznawana za centrum sportów zimowych. Tutaj bazę wypadową mają narciarze biegowi (znajduje się tu jedno z lepszych centrów tego sportu w Europie). Tutaj też wybierają się latem pasjonaci rowerów, ponieważ w okolicy jest prawie 200 km ścieżek rowerowych. Polecam: plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/szklarska-poreba/669

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lis 2014, 07:56 

Ja to przy takich wypadach, gdzie nie mam ustalonej trasy przejazdu, tylko miejsce docelowe, trasę określam pass4-sure.ws
sobie mniej więcej, a potem sprawdzam na google.maps załączam zdjęcia tam wypartuję jakiś ciekawych miejsc, a po wypatrzeniu wchodzę na pk i sprawdzam czy są zdjęcia z tej miejscowosci co widziałem zdjęcie na gm. Z miłą chęcią bym zaproponował Tobie jakąś trasę ale tylko Moszne w tamtych okolicach odwiedziłem. Ewentualnie jak lubisz górki to możesz wpaść do Prudnika i Głuchołaz no i wejść na Biskupią Kopę w Górach Opawskich.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Gru 2014, 23:48 

Może Karkonosze? My ostatnio byliśmy niedaleko Karpacza, bo postanowiliśmy zwiedzić trochę mniejszych miejscowości i wyszukaliśmy super miejscówkę - Gruszków. Korzystaliśmy z tego noclegu taniewakacje.info/Gruszkow/1848/Sudecka_Chata_-_Gruszkow_kolo_Karpacza.html ale widoki w okolicy fantastyczne, jest gdzie pochodzić, jest co zobaczyć no i Karpacz blisko zawsze można zobaczyć a w drodze powrotnej zatrzymać się na chwilę na przykład we Wrocławiu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Lis 2015, 17:28 
Awatar użytkownika

My lubimy nocować w gospodarstwach agroturystycznych np. w Beskidach czy Górach Świętokrzyskich i oferta luksusowego hotelu 5-gwiazdkowego nas nie interesuje.A czy przypadkiem jakaś "malwinkaa" tu znowu nie spamuje na PK?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Wrz 2016, 08:20 
Awatar użytkownika

Według mnie dobrym pomysłem jest wyjechać do Karpacza. To naprawdę bardzo urokliwa miejscowość, którą spokojnie można odwiedzać przez cały rok. Sezon wakacyjny już w prawdzie za nami, mamy już jesień, ale to również świetna pora do tego, aby pozwiedzać to i owo. W okolicy jest Pensjonat Daglezja, który osobiście polecam. Bardzo czyste pokoje, przemiła obsługa i lokalizacja też świetna. Przy okazji nie jest też drogo więc na każdą kieszeń jak najbardziej.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 19 Kwi 2017, 13:39 

gdynia - zagorz pkp i jestesmy w sercu bieszczad

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8376 | Wszystkich tematów: 514 | Wszystkich użytkowników: 2274