Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Kwi 2018, 20:56
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

cichy zakątek

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Lis 2014, 17:00 
Awatar użytkownika

chce się wyrwac na kilka dni w mężem w jakieś ciche, spokojne miejsce, gdzie można się zrelaskowac i zapomniec o całym świecie. są w ogóle jeszcze takie miejsca??

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 14 Lis 2014, 12:10 

mnie się bardzo podobało Nad Wodospadem w Jagniątkowie. cisza i spokój dookoła, a o to nam z mężęm właśńie chodziło :) przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie w retsauracji. i cudowna plaża , ale to latem :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Sty 2015, 14:42 

Nam się spodobał taki parkhotellyson.pl w zatorze no i ten park rozrywki po prostu magia. Nie wiem czy byliście tam kiedyś zimą?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2016, 21:13 

Osobiście zawsze wybieram góry. Akurat teraz spadł śnieg, więc jest szczególnie pięknie w Tatrach :) http://balkon-zabudowa.pl Strona balkonów z cichym zakątkiem :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Maj 2017, 10:31 

Jeżeli szukacie cichego, odosobnionego zakątka w którym będziecie mogli się spokojnie zrelaksować to polecam urokliwe domki http://www.swierkowe-zacisze.pl/, które zostały świeżo oddane po remoncie i na pewno spełnią wymagania stawiane przez przyjezdnych - a to wszystko za rozsądną cene :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Cze 2017, 10:18 

Może nie aż taki zakątek, ale fajnie jest w Grudziądzu, teraz otworzyli tam nowy hotel Ibis Styles więc można pomyśleć nad moją propozycją :d

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Sty 2018, 19:10 
Awatar użytkownika

Jeżeli szukacie cichego zakątka, to proponuję góry. Jednak nie trasę na Morskie Oko. Bo tam są tłumy. Warto za to wybrać się pieszo (nie kolejką linową) na Kasprowy Wierch, a potem zejść szlakiem do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Cisza i spokój czasem turysta przejdzie, ale nie ma tłumów. Za to jest piękny krajobraz. Na prawdę warto!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Sty 2018, 20:45 
Awatar użytkownika

Trasę proponowaną przez Sunday Travel pokonałem w latach 80 XX wieku ale w przeciwnym kierunku. Coś pięknego, oczywiście przy sprzyjającej pogodzie.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8459 | Wszystkich tematów: 521 | Wszystkich użytkowników: 2339