Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 31 Mar 2017, 00:29
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Majówka nad morzem

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Kwi 2015, 12:14 

Pomyśleliśmy ze znajomymi żeby w tym roku na majówkę, zamiast w góry, wybrać się nad morze. Jakie miejscowości polecilibyście na weekend dla osób w wieku 30 lat? Aha, możliwe, że będzie jechała jedna para z dzieckiem, więc dobrze gdyby maluch też miał jakieś zajęcie ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Kwi 2015, 12:44 

Hmm, ja mogę Ci polecić Hotel Lubicz w Ustce (grandlubicz.pl/ ). Hotel przepięknie urządzony, w wysokim standardzie, pokoje z widokiem na morze i położony praktycznie przy plaży. Mają dużo dodatkowych atrakcji dla gości, w tym SPA, więc na pewno nie będziecie się nudzić. I widziałam, że w hotelu jest specjalne menu dla dzieci, zabawy, gry, pokoje przystosowane do pobytu rodzinnego, więc nawet jak będzie jechać ta para z dzieckiem to nie będzie żadnego problemu :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Paź 2016, 20:53 

Wszystkim, który jeszcze nie byli polecam miasto Wejherowo! :)
Doskonałe ceny, świetna baza noclegowa i fantastyczne atrakcje jak zabytkowy zamek czy Ślad Nut Kaszubskich, który na pewno spodoba się dzieciakom :D

Ponadto niesamowite kaszubskie żarełko. Palce lizać!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2016, 21:15 

Byłem jedynie w Kołobrzegu, więc nie mam porównania, ale byłem zadowolony. Najważniejsze i tak jest towarzystwo :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Paź 2016, 12:12 

Majówka nad morzem ? Szczerze polecam Wejherowo, urokliwe miasto, niedaleko do morza, chyba z 30 km, ale jest dogodne połączenie, można dużo zobaczyć, zwiedzić ;) i ceny są dużo niższe ;) http://www.wejherowo.pl/

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Mar 2017, 10:28 

Do majówki mamy jeszcze trochę czasu ale za to Wielkanoc coraz bliżej.Wyjątkowo w tym roku z mężem i dzieckiem wyjeżdżam na Wielkanoc nad morze w Primavera Jastrzębia Góra bo mają super ofertę świąteczną z której warto skorzystać. Rodzinne święta Wielkanocne :) Jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych np. basen,zjeżdżalnie,ścianka wspinaczkowa,Salon gier dla dzieci a dla dorosłych Spa,siłownia,fitness i wiele wiele innych. Nie wyobrażam sobie pobyto nad morzem bez spacerów :) No i oczywiście nie ominę wieczorków tanecznych w Night Clubie. Wiem że ten wyjazd będzie udany i niepowtarzalny.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Mar 2017, 11:29 

Zastanawiamy się z mężem gdzie pojechać w tym roku na majówkę, chcemy się wybrać tak na 3-4 dni wraz z 4 letnią córką. Co polecacie w okolicach Katowic ?

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8324 | Wszystkich tematów: 510 | Wszystkich użytkowników: 2264