Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 23 Cze 2017, 06:57
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Morze na weekend

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Maj 2015, 13:20 

Gdzie polecacie wybrać się na weekend nad polskie morze? Wolałabym coś cichszego i bardziej spokojnego niż Trójmiasto, chodzi o o to żeby się zrelaksować po całym tygodniu :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Maj 2015, 12:48 

Ja niedawno wróciłam z Ustki i świetnie wypoczęłam :) Jak chcesz się porządnie zrelaksować to polecam tam hotel Grand Lubicz - mają cudowne SPA i baseny solankowe! Położony blisko plaży, dookoła las, pokoje z widokiem na morze. Na pewno jeszcze tam wrócę :) grandlubicz.pl

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Maj 2015, 12:39 
Awatar użytkownika

Ponieważ znam, to poleciłbym Pogorzelicę z jej przpięknymi plażami i lasami, a w poblizu są przecież takie atrakcje jak Trzęsacz, Trzebiatów ,latarnia w Niechorzu z parkiem miniatur latarni.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Wrz 2015, 14:19 

piotr55 napisał(a):
Ponieważ znam, to poleciłbym Pogorzelicę z jej przpięknymi plażami i lasami, a w poblizu są przecież takie atrakcje jak Trzęsacz, Trzebiatów ,latarnia w Niechorzu z parkiem miniatur latarni.

a noclegi? są tam jakieś domki albo pensjonaty? Marzy mi się gdzieś tam nocleg w jakimś pensjonacie z tarasem dużym. Relax totalny, kupienie sobie http://www.naturatylkoto.pl/serum-nawilzajace-do-twarzy i taka pielęgnacja ciała na wakacjach..... mmmm..... może w tym roku bym się wybrała. Zobaczę!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Paź 2016, 20:51 

Świetnym rozwiązaniem na weekend będzie Wejherowo.
Moc atrakcji dla małych i dużych jak Szlak Nut Kaszubskich, zabytkowy zamek i klasztor czy Wejherowska Kalwaria.

Piękne widoki, spokojna okolica, w niezłej odległości od morza.
Polecam stronę: turystyka.wejherowo.pl :) :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2016, 21:16 

Polecam Kołobrzeg. Jest na pewno o wiele spokojniej niż w Trójmieście a również pięknie i klimatycznie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Gru 2016, 20:55 

Znajomi byli za to w Dźwirzynie w hotelu Senator i też byli bardzo zadowoleni. Myślę, że będzie to nasz kolejny cel, ponieważ jak patrzyłam na stronę hotelu, mają wiele atrakcji dla dzieci i z tego co wiem od znajomych to faktycznie świetna organizacja wszystkich animacji dla dzieci.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Cze 2017, 14:19 

Ja polecam wybrać się do Wejherowa, jest położone 25km od morza. To świetna alternatywa dla zatłoczonych nadmorskich miast. Ceny są na prawdę dużo niższe niż nad samym morzem, a baza noclegowa jest na prawdę rozwinięta. Samo Wejherowo oferuje masę atrakcji! Plaża, parki miejskie, Szlak Nut Kaszubskich oraz wiele innych. Jest co zwiedzać, ale również gdzie wyjść wieczorem. Zobacz ich stronę www.wejherowo.pl

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8389 | Wszystkich tematów: 515 | Wszystkich użytkowników: 2276