Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 12 Gru 2019, 23:55
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kraków w 2 dni z Panią Ewą.

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Sie 2016, 15:54 

Tym razem postanowiliśmy z chłopakiem i znajomymi pojechać do Krakowa na dwa dni typowo pozwiedzać. Nie chcieliśmy jednak brać tylko książkowego przewodnika, bo takie zwiedzanie bywa męczące jak jest więcej zabytków. Zadzwoniliśmy więc po Panią Ewę Gawryłę, która oprowadzała wycieczkę moich rodziców. No i powiem wam, że zupełnie inna jakość zwiedzania. Było miło, dużo się dowiedzieliśmy i w 2 dni zaliczyliśmy wszystkie zabytki/atrakcje Krakowa. W jeden dzień zwiedzaliśmy centrum i Kazimierz. W drugi Nową Hutę, która była dla mnie całkowitą nowością, ale i przy okazji bardzo miłym zaskoczeniem i przełamaniem stereotypów.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Sie 2016, 11:59 

Wiadomo, że prywatny przewodnik, w dodatku osoba znajoma lepiej oprowadzi niż przewodnik turystyczny mający dużą grupę i znudzony wzrok osoby, robiącej to samo od 20 lat ;) Ja w krakowie jak byłem ostatnio z kolegą to sami sobie dawaliśmy radę, w pewnym momencie nawet odwiedziliśmy http://addent.pl gabinet stomatologiczny, ponieważ pojawił się u mnie jakiś przeszywający ból zęba. Ludzie jak są odpowiednio przygotowani do wycieczki to z każdym problemem sobie są w stanie poradzić.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Sie 2016, 06:55 

Święta prawda! Pani Ewa dosłownie wymiata! Jej wiedza jest imponująca, zna odpowiedź na każde pytanie (a byliśmy dość wymagającą grupą), nic tylko polecać!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Wrz 2016, 10:30 
Awatar użytkownika

Kraków mogę zwiedzać o każdej porze i nigdy się nie znudzi. Dla osób nie znających tego miasta przewodnik wydaje się konieczny.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422