Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 13 Gru 2019, 00:49
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Wyprawa w Bieszczady

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Mar 2018, 10:34 

Planuję wybrać się na urlop w Bieszczady i nie mam jeszcze pomysłu na konkretne miejsce.Chodzi mi m.in.o to, aby również była możliwość korzystania z wycieczek rowerowych oraz był bliski dostęp do plaży.Może macie jakieś ciekawe propozycje?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 26 Mar 2018, 16:16 
Awatar użytkownika

Jeśli chcesz aktywnie wypocząć to mogę polecić Ci kompleks wypoczynkowy Villa Collis w samym sercu Bieszczad. Możliwość bezpośredniego dotarcia do jeziora .Jeśli jesteś zwolenniczką pieszych wędrówek i jazdy na rowerze to nie mogłaś wymarzyć sobie lepszego miejsca. Dla mnie 100% wypoczynek.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Mar 2018, 13:15 

Ośrodek Collis, to wspaniałe miejsce na wakacje albo długi weekend. Znajdziesz tam szereg pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Wędrówki piesze, wypady rowerowe, plażowanie, pływanie po jeziorze solińskim. Okolica przepiękna!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Mar 2018, 11:16 

Też w tym roku zastanawiam się nad Bieszczadami :) Nie mam jeszcze miejscówki ale kto wie może padnie na tą Ville :) Opis wygląda fajnie, pokoje robią wrażenie tak samo jak ilość atrakcji, pogadam ze znajomymi i zobaczymy. Dzięki za podpowiedź! :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Kwi 2018, 07:38 
Awatar użytkownika

Przeglądam ten hotel hmmm :shock: luksus i piękne widoki to chyba coś o czym każdy myśli czasami. Może warto by faktycznie zobaczyć ;) Puki co moje plany to na pewno Bieszczady i piękna Solina.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Kwi 2018, 10:01 

Dziękuję wszystkim za podane propozycje wyjazdu w Bieszczady,aczkolwiek nie podjęłam jeszcze decyzji.co do miejsca wypoczynku.Czekam na kolejne wpisy.Malwina.podejrzewam,że nie byłaś jeszcze w Bieszczadach .Ja już jakiś czas temu wybrałam się w te przepiękne góry i byłam bardzo zauroczona cudownymi widokami,ciszą i spokojem i dlatego ponownie planuję wybrać się w Bieszczady-warto tam powracać;możesz zrelaksować się na maxa. Pojedziesz raz i będziesz chciała szybko wrócić.Zostają w pamięci niezapomniane wrażenia.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Kwi 2018, 11:17 

Wiecie co jednak zdecydowaliśmy się na Villa Collis, dzięki za podpowiedź! :) A skoro tak dobrze Wam idzie, może podpowiecie, co zwiedzić w okolicy? Fakt, kompleks oferuje mnóstwo atrakcji ale jednak trzeba się też trochę poruszać poza nim ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Kwi 2018, 09:58 
Awatar użytkownika

Słuszna decyzja Malina! Z pewnością nie będziesz żałować. Obiekt jest kapitalny, do jeziora parę minut, a jak masz ochotę na wędrówki, to w stronę lasu i gór. Jestem zachwycona samym hotelem. Wysoki standard, jedzenie pyszne. Z pewnością tam jeszcze pojadę! :!:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Kwi 2018, 12:54 

Miło widzieć, że jest więcej osób, które znają i polecają Villa Collis :) Zawsze mam lekkiego stracha jak jadę w nieznane miejsce, bo różne rzeczy się czyta i słyszy, ale mam nadzieje, że się nie zawiodę. Hanna połączenie gór, jeziora i plaży to jeden z dużych plusów.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Kwi 2019, 19:14 

Bieszczady sa piekne :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422