Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 20 Paź 2017, 05:01
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Gdzie wyjeżdżacie na weekend?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Lis 2014, 22:45 

Zbiór miejsc gdzie można miło spędzić czas można sprawdzić tutaj: polska-na-weekend.waw.pl

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Sty 2015, 13:20 

ostatnio pomyślałam że fajnie byłoby częściej gdzieś wyskoczyć na weekend, oderwać się trochę od codziennego otoczenia, nawet wpadły mi w oko loty krajowe, fajna sprawa, można zwiedzić kraj bez konieczności wielogodzinnych podróży samochodem czy pociągiem, póki co widzę że bywają fajne propozycje centerfly.pl/media/118-zl-za-bilet-krajowy-gdansk---krakow--w-cenie-powrot-,328.html ale jeszcze nie rezerwowałam nic

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Sty 2015, 10:03 
Awatar użytkownika

W sumie za 118 zł w dwie strony wychodzi podobnie jak pociągiem. Ciekawa sprawa, na pewno duża oszczędność czasu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Lip 2015, 10:25 
Awatar użytkownika

na weekend polecam Kraków jeśli ktoś nie ma daleko. piękne miasto i można zwiedzać je bez końca, ewentualnie potem Wieliczka, Bochnia czy Oświęcim można odwiedzić, albo inne jeszcze mniejsze miasteczka, też mają trochę atrakcji. np. zamek w Niepołomicach czy w Dobczycach. bardzo fajne miejsca w któych nie goni tylu turystów! a w samym Krk polecam Best Western na Opolskiej jeśli szukacie noclegu w przyzwoitej cenie i standardzie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Sie 2015, 23:11 

Krakow jest troche przereklamowany (ale no jestem z Krakowa wiec moge tak uwazac ;p). Jak dla mnie ostatnio fajnym miejscem na weekend byl Rzeszów. Ogolnie spalam w jednym z hoteli tez tej sieci Best Western, tylko ze to byl Hotel Ferdynand. :) Świetna miejscowka, i jak mowi Rachelka - dobre ceny.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Sie 2015, 09:16 
Awatar użytkownika

Kraków to jedna opcja o której pisałam...
nie jest to zbyt oryginalny pomysł na weekend, ale mnie coraz bardziej podoba się Warszawa. Co by nie mówić, ale w tym mieście jest dużo miejsc z wegańskim jedzeniem, dobrym nie koncernowych piwem i znajdziesz się też kilka miejsc do zwiedzania :) Dla mnie opcja idealna. Jadę w przyszły weekend do Rialto, czyli hotelu w stylu art deco. Warszawa cały czas mnie zaskakuje chociażby takimi miejscami :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 17 Wrz 2016, 13:25 

Ja ostatnio spędziłam niesamowity weekend wraz z mamą w hotelu Abidar w Ciechocinku. Wybrałyśmy go ze względu na spa oraz stosunkowo niską cenę a już od lat planowałyśmy taki babski wyskok właśnie do spa :P Kameralny klimacik, spokojna okolica, generalnie wszystko na plus. Ktoś jeszcze robi sobie czasem takie weekendowe wypady na spontanie? :P

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Sty 2017, 13:04 

Na weekend warto wybrać się do Wejherowa. Cudowne miasto. Duchowa stolica Kaszub. Dużo zabytków. Można podskoczyć nad morze. Można zostać w mieście, zwiedzać, mnóstwo możliwości :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Lut 2017, 15:39 

ja planuję wypad do kujawsko-pomorskiego w okolice bydgoszczy i inowrocławia - już chyba z piąty raz w ciągu ostatnich dwóch lat, ale jeszcze mi się nie znudziło :P planu szczegółowego na razie brak, ale na pewno zahaczę o tężnie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Paź 2017, 17:01 

Świetnie sprawdza się Kraków, jest co robić i w dzień i wieczorem. My się wybieramy z mężem, nocleg mąż załatwił w Miodosytnia na Kazimierzu więc wszędzie będziemy mieć blisko.

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkich postów: 8433 | Wszystkich tematów: 516 | Wszystkich użytkowników: 2302