Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sty 2020, 04:53
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Gdzie wyjeżdżacie na weekend?

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 19:56 

Ja uwielbiam jeździć w weekendy w góry na 1 nocleg. Troszkę spacerków po mieście, opalania się, bo przecież w górach też można i zdecydowanie jakiś spokojny, niezbyt wymagający szlak górski, co by nie rozleniwić się za mocno.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 29 Maj 2013, 14:40 

Zdecydowanie na weekend wybieram miejskie wycieczki - Kraków, Wrocław, tam mam zawsze co robić. Jak szukacie inspiracji to podrzucam do poczytania blog tu-polecam.pl.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sie 2013, 07:42 

Ja na weekend lubię wyjechać w góry, najczęściej pada na Beskid Żywiecki, bo tam mamy mały domek. Pakujemy się już w czwartek, wyjeżdżamy w piątek po pracy, wieczorem jakieś ognisko, a w sobotę rano ruszamy na szlak. Wracamy wieczorem, znów robimy ognisko, a w niedzielę albo na kolejny szlak, albo jedziemy na bardzo widokową górę Żar, tam się relaksujemy i wieczorem do domku :)) Aż się rozmarzyłam, bo za miesiąc tak właśnie spędzimy jeden z wrześniowych weekendów!

Oprócz tego lubię też wypady do niedaleko położonych miejscowości: Kraków (głównie Lasek Wolski), Wrocław, Jastrzębie Zdrój, albo nad wodę na Chechło... :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 06 Wrz 2013, 15:16 
Awatar użytkownika

Z weekendowymi wypadami różnie bywa. Nie zawsze mam ochotę na wyjazdy w mniej lub bardziej odległe miejsca i typowe zwiedzanie. Czasem fajnie jest po prostu bezkarnie poleniuchować. Ostatnio najbardziej odprężyła mnie akcja uroczysko7stawow.pl/spa-loccitane spa dla dwojga. Było super, klimatycznie, spokojnie i na luzie. I te masaże… Wrażenia bezcenne.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2013, 17:01 
Awatar użytkownika

Ostatnio byłam w Lublinie, 3h drogi, a przyjemnie, jest co zwiedzać. Szkoda tylko, że pogoda średnio dopisała:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 22 Lis 2013, 13:06 

Witam serdecznie, ja osobiście na weekendy lubię wyjeżdżać w stronę Ustronia, Wisły, bo mam niedaleko (około godziny drogi w zależności od natężenia ruchu). Niemniej, co jakiś weekend odwiedzam Szklarską Porębę i tamte okolice. W jedną stronę około 4 godziny, ale tak uwielbiam tamte strony, że mogłabym jechać nawet dłużej, aby spędzić tam choć kilka godzin:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Gru 2013, 15:20 

ja na weekend w porze letniej to głównie na motocyklu przemierzam świat, co do krajobrazów to różnie, raz góry raz morze. W porze zimowej w większej mierze spędzam czas na nartach

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Gru 2013, 13:52 

pasuj napisał(a):
Z weekendowymi wypadami różnie bywa. Nie zawsze mam ochotę na wyjazdy w mniej lub bardziej odległe miejsca i typowe zwiedzanie. Czasem fajnie jest po prostu bezkarnie poleniuchować. Ostatnio najbardziej odprężyła mnie akcja uroczysko7stawow.pl/spa-loccitane spa dla dwojga. Było super, klimatycznie, spokojnie i na luzie. I te masaże… Wrażenia bezcenne.

Też tak kiedyś miałam, że weekendowy wyjazd łączyłam z beztroskim, leniwym wypoczynkiem, ale to się zmieniło, odkąd kupiliśmy spa ogrodowe, skoro mam takie atrakcje właściwie na co dzień, to podczas wyjazdu wolę się porządnie zmęczyć w górach :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Gru 2013, 17:49 

Ja mam dość blisko do Kazimierza Dolnego, a te okolice należą do moich ulubionych. Czasami zostaję na cały weekend, ale niestety coraz mniej mam na to czasu

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Sty 2014, 15:27 

hej

ja w ten weekend jadę do Kalwarii Zebrzydowskiej są tam też fajne miejsca do zobaczenia i zrelaksowania się. Tutaj znalazłem fajne miejsca w Polsce do zwiedzenia nuclearts.pl/ciekawe-miejsca/kalwaria-zebrzydowska-polska-jerozolima-ciekawe-miejsca-co-warto-zobaczyc/

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkich postów: 8578 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2430