Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 12 Gru 2017, 10:03
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

podróżowanie po Polsce

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 07 Kwi 2015, 14:30 
Awatar użytkownika

my planujemy taką rundkę po południowej Polsce sobie zrobić w niedługim czasie. szukamy właśnie miejsc które odwiedzimy, noclegów, gdzie coś zjeść, co zobaczyć.... na razie mamy na liście Kraków i Efekt Express, Oświęcim, Tarnów i Wieliczkę. co jeszcze powinno być na naszej liście?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Wrz 2015, 16:29 

a w Krakowie będziecie wynajmować przewodnika? p.Ewa Gawryła jest kompetentna i ciekawie opowiada

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2017, 15:31 

Jeśli chodzi o ciekawe miejsca w Polsce to bez wątpienia polecam Wejherowo. Przepiękne miasto. Na każdym kroku można poczuć kaszubski klimat! W Wejherowie można odwiedzić m.in. piękny pałac, zabytkowe kościoły, szlak nut kaszubskich czy malowniczy park miejski! W Wejherowie jest co robić, jest nawet plaża! Polecam odwiedzić stronę internetową www.wejherowo.pl

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lut 2017, 20:44 

Potwierdzam, Wejherowo ma swój klimat, jest tam naprawdę dużo ciekawych miejsc. Ostatnio byłem tam z dziewczyną. Bezpośrednio z Warszawy od http://www.annamazurek.com ruszyliśmy zrobieni na bóstwo, w te rejony kaszub. Zobaczyć jak te kaszuby tak na prawdę wyglądają. Powiem wam, że się zakochaliśmy.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Lip 2017, 10:48 

nie wiem czy ktoś był, ale jeśli chcemy odpocząć to warto się wybrać do hotelu Biały Dom w Paniówkach, SPA, spokój cisza, jedzenie na piątkę z plusem w restauracji a'la carte. Odpoczynek na sto procent

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 27 Lip 2017, 14:35 

Do Wejherowa naprawdę warto się wybrać. Jedną z najciekawszych atrakcji tego malowniczo położonego miasta jest Kalwaria Wejherowska z XVII wieku. Zawsze chętnie odwiedzam Kaszuby i Wejherowo jest stałym punktem programu :) Tu można zobaczyć więcej: www.wejherowo.pl

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 28 Lip 2017, 17:03 

Do Wejherowa mam dalekooooo, więc raczej nigdy tam nie zawitam. Kiedyś byłem na obozie /za czasów PRL/ w Brodnicy Dolnej niedaleko Kartuz i Kaszuby dobrze zapamiętałem z tej pięknej strony. Jak mam ochotę odwiedzić pątnicze miejsce to wybieram się do Kalwarii Zebrzydowskiej i obowiązkowo \pobliskiej Lanckorony. Dwa ciekawe światy.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Paź 2017, 13:21 

Bardzo lubię podróżować po Polsce, ostatnio byłam na Kaszubach w ośrodku Debrzyno bardzo fajne miejsce położone nad jeziorkiem a okolica bardzo urokliwa :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkich postów: 8439 | Wszystkich tematów: 517 | Wszystkich użytkowników: 2307