Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 12 Gru 2019, 23:56
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

podróżowanie po Polsce

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Mar 2010, 22:27 
Awatar użytkownika

Pewnie mowa o delikatnych kobiecych rączkach do kagańca i łańcucha.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Mar 2010, 22:30 
Awatar użytkownika

Mowa o byciu po właściwej stronie kagańca i łańcucha :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 08 Mar 2010, 22:46 
Awatar użytkownika

no właśnie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Mar 2010, 00:53 
Awatar użytkownika

Marta Jóźwiak napisał(a):
Ale tak jak się zastanowić, to chyba najmilej wspominam samotne wędrówki.
Abstrahując od kagańca i łańcucha... muszę zgodzić się Martą w powyższej kwestii. Wędrując samemu jesteśmy bardziej otwarci na otaczający nas świat i ludzi. Więcej poznajemy i więcej się uczymy. Nigdy nie zapomnę swoich samotnych wędrówek po górach, kiedy każdy dzień owocował nowymi przyjaźniami. Niektóre trwają do dziś!

A w kwestii środków lokomocji to ja bym je trochę podzielił: na te, które służą do osiągnięcia pewnego celu podróży, i te, które pozwalają nam ów cel poznawać. Jeśli chodzi o mnie to do celu, chętnie samochodem, a potem... rower. Najlepiej z sakwami, żeby nie trzeba było robić kółek tylko jechać przed siebie.

A tak wogóle to fascynują mnie różne środki lokomocji. Od lat marzy mi się taka wyprawa, którą zacząłbym na piechotę, potem przesiadłbym się na rower, potem na kajak, konia, żaglówkę i motor. Logistyczne trudne do zorganizowania, ale ja i tak na pewno kiedyś dopnę swego ;-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Mar 2010, 14:54 
Awatar użytkownika

Odkąd mam samochód poczułem smak wolności. Tylko, że brakuje mi spontanicznych wypadów typu kupno promocyjnego biletu PKP "Polska na weekend" i jazda po kraju od miejsca do miejsca z noclegami w pociągu ;) Poza tym wypady rowerowe po bezdrożach i nieraz prowadząc rower lub go niosąc brodząc w błocie. Za kilka latek jak moja najmłodsza dzidźka podrośnie do noclegów pod namiotem to zamierzam dojechać samochodem do Częstochowy (zostawić w oddziale firmy) i rowerami zjechać całą Jurę aż do Krakowa a potem powrót pociągiem do Częstochowy 8-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Mar 2010, 15:47 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Od lat marzy mi się taka wyprawa, którą zacząłbym na piechotę, potem przesiadłbym się na rower, potem na kajak, konia, żaglówkę i motor. Logistyczne trudne do zorganizowania

Logistycznie? Mi to przypomina opis zawodów typu "Ironman", coś absolutnie niewykonalnego kondycyjnie ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Mar 2010, 00:49 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
Logistycznie? Mi to przypomina opis zawodów typu "Ironman", coś absolutnie niewykonalnego kondycyjnie
Zamierzam to rozłożyć na kilka dni :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 14:12 

Ja preferuję zdecydowanie samochód. Nie mam problemów z przemieszczaniem się po mieście, nie muszę kombinować, zastanawiać się, czy wsiadłem w odpowiedni autobus itp.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 11 Lip 2011, 19:57 

Autostopem nie potrafię się odważyć, zbyt dużo niemiłych, niefajnych sytuacji słyszałam. Wolę samochodem, niestety nie mam prawka, także w takich sytuacjach jestem uzależniona od innych. Najczęściej korzystam z naszego polskiego PKS'u.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 13 Lut 2012, 12:39 

nienawidze podróżować polskimi kolejami, to jest jakiś dramat zawsze jakaś przygoda i zawsze to samo. preferują mniej ekologiczny ale jednak samochód

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422