Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 19 Kwi 2019, 10:44
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

podróżowanie po Polsce

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Lip 2013, 14:33 

Polecam stronę:tnij.org/przejazdy, dla osób podróżujących po Polsce super sprawa, coraz częściej staram się z niej korzystać, stronka stosunkowo nowa bo działa dopiero od maja.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Lip 2013, 20:47 

Witam wszystkich, uwielbiam podróżować po Świecie, jak również po Polsce. Znalazłem to forum i postanowiłem, że się zarejestruje. Od dłuższego czasu poszukuje interesującej propozycji na urlop. Byłem już w wielu zakątkach świata i najbardziej podobały mi się Wyspy Kanaryjskie. Jest to miejsce często odwiedzane przez Polaków a ja lubię czuć się jak w domu. W tym roku chciałbym przeżyć jakąś przygodę. Postanowiłem pojeździć i popytać po biurach podróży, popytać znajomych i przypadkowo znalazłem się na stronę www, na której znajdowały się informacje o tanim podróżowaniu. Podszedłem do tego sceptycznie, lecz ciekawe oferty zamieszczone na stronie skusiły mnie i stwierdziłem, że wyślę maila. Okazało się, że nie jest to strona biura podróży. Ktoś po prostu założył stronę www, ponieważ również uwielbia zwiedzać świat i chciałby podzielić się ciekawymi propozycjami znalezionymi w sieci. Zostawiłem swoje dane na tej stronie i dostałem maila z wiadomością, że otrzymam dostęp do przeglądarki ofert turystycznych. Byłem ciekaw, na jakiej zasadzie to działa i zalogowałem się. Przeglądałem wiele ofert i stwierdziłem, że naprawdę warto. Porównałem oferty cenowe noclegu i zauważyłem, że dzięki tej przeglądarce mogę zaoszczędzić trochę pieniążków. Niestety nadal miałem niedosyt. Kilka dni później znów się zalogowałem i przeczytałem dokładnie to, co jest zawarte na stronie www. Dostrzegłem, że mogę zostać klubowiczem. Nie wiedziałem zbytnio, o co w tym chodzi i co to oznacza. Zrozumiałem dopiero wtedy, gdy zobaczyłem oferty. Okazało się, że mogę lecieć do San Francisco i wynająć motocykl (Harley) za naprawdę satysfakcjonującą cenę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz zamówiłem podróż i myślę, że spełnię swoje tegoroczne marzenie i przeżyję jakąś niesamowitą przygodę. Pobyt w San Francisco na pewno będzie cudowny, ponieważ dla mnie jest to jedno z niewielu miejsc, które bardzo chciałbym odwiedzić. Polecam wam stronę, wypróbujcie : mojebiuropodrozy.pl
Polskie miejscowości mogą Państwo również zwiedzać za niską cenę!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Sie 2013, 07:29 

Nawiązując do myśli przewodniej tego wątku: ja najbardziej lubię podróżować samochodem, choćby dlatego, że nie jestem uzależniona od żadnych stacji/przystanków, ani od pogody, mogę jechać dokąd chcę, zmieniać plan podróży nawet w drodze, zatrzymywać się, gdy tylko zauważę coś ciekawego (no, oczywiście nie na środku autostrady, ale raczej autostrad unikam). Mogę też wrzucić do auta wszystkie potrzebne rzeczy i nie martwić się, że bagaż będzie zbyt ciężki - jak by to mogło być w przypadku podróży rowerem. Dla mnie same plusy :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Gru 2013, 14:07 

Ja podróżuje głownie samochodem, ze względu na wygodę i więcej możliwości w zwiedzaniu

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 05 Gru 2013, 01:12 
Awatar użytkownika

Autko najlepsze. Oczywiscie po uprzednim przygotowaniu się do podróży. Muszę wiedzieć gdzie chcę jechać, co zobaczyć i na co mnie stać. Jeżeli to wiem to świat stoi przede mną otworem. O jednej rzeczy zapomniałem... MUSIMY MIEC URLOP !!!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Gru 2013, 12:01 

Tak jak i większość tutaj, obecnie preferuję podróże samochodem, bo rzeczywiście najwygodniej:) Samochód jest szczególnym udogodnieniem jeśli ma się małe dzieci. Samochód jest dobry, jeśli chce się jak najszybciej przemieścić z punktu A do punktu B. Jeżeli jednak chcemy poczuć prawdziwy smak przygody i udając się przykładowo z gór nad morze, po drodze zwiedzając liczne interesujące zakątki to podróż pociągiem, autobusem czy autostopem na pewno ma w sobie coś magicznego, bo wiąże się z wieloma emocjami i nierzadko problemami, które jednak po latach ciepło wspominamy;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2014, 10:22 

Jak dla mnie podróż tylko samochodem. Nic nas nie ogranicza, nie musimy oglądać się na rozkłady itp. A czas spędzony w aucie podczas jazdy to świetna okazja na długieee rozmowy:)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2014, 16:36 
Awatar użytkownika

Kamil Lelek napisał(a):
Witam wszystkich, uwielbiam podróżować po Świecie, jak również po Polsce. Znalazłem to forum i postanowiłem, że się zarejestruje. Od dłuższego czasu poszukuje interesującej propozycji na urlop. Byłem już w wielu zakątkach świata i najbardziej podobały mi się Wyspy Kanaryjskie. Jest to miejsce często odwiedzane przez Polaków a ja lubię czuć się jak w domu. W tym roku chciałbym przeżyć jakąś przygodę. Postanowiłem pojeździć i popytać po biurach podróży, popytać znajomych i przypadkowo znalazłem się na stronę www, na której znajdowały się informacje o tanim podróżowaniu. Podszedłem do tego sceptycznie, lecz ciekawe oferty zamieszczone na stronie skusiły mnie i stwierdziłem, że wyślę maila. Okazało się, że nie jest to strona biura podróży. Ktoś po prostu założył stronę www, ponieważ również uwielbia zwiedzać świat i chciałby podzielić się ciekawymi propozycjami znalezionymi w sieci. Zostawiłem swoje dane na tej stronie i dostałem maila z wiadomością, że otrzymam dostęp do przeglądarki ofert turystycznych. Byłem ciekaw, na jakiej zasadzie to działa i zalogowałem się. Przeglądałem wiele ofert i stwierdziłem, że naprawdę warto. Porównałem oferty cenowe noclegu i zauważyłem, że dzięki tej przeglądarce mogę zaoszczędzić trochę pieniążków. Niestety nadal miałem niedosyt. Kilka dni później znów się zalogowałem i przeczytałem dokładnie to, co jest zawarte na stronie www. Dostrzegłem, że mogę zostać klubowiczem. Nie wiedziałem zbytnio, o co w tym chodzi i co to oznacza. Zrozumiałem dopiero wtedy, gdy zobaczyłem oferty. Okazało się, że mogę lecieć do San Francisco i wynająć motocykl (Harley) za naprawdę satysfakcjonującą cenę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz zamówiłem podróż i myślę, że spełnię swoje tegoroczne marzenie i przeżyję jakąś niesamowitą przygodę. Pobyt w San Francisco na pewno będzie cudowny, ponieważ dla mnie jest to jedno z niewielu miejsc, które bardzo chciałbym odwiedzić. Polecam wam stronę, wypróbujcie : mojebiuropodrozy.pl
Polskie miejscowości mogą Państwo również zwiedzać za niską cenę!

..co to za cienka kryptoreklama?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 20 Wrz 2014, 11:35 

A może by tak odkryć uroki Mazowsza? Niby część z nas w nim mieszka, a na wakacje jeździmy pokonując mnostwo kilometrow - bez sensu! projekt MODA NA MAZOWSZE odkrywa przed nami mnostwo ciekawych miejsc - modanamazowsze.pl

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 21 Wrz 2014, 14:51 
Awatar użytkownika

???

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkich postów: 8532 | Wszystkich tematów: 528 | Wszystkich użytkowników: 2393