Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 29 Lis 2020, 10:16
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Rabin Elimelech

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Maj 2010, 12:28 
Awatar użytkownika

Skoro już o Dniach Singera mowa, to znalazłam w swoich folderach jedno ze zdjęć z tej imprezy. Robione jeszcze starym, niezniszczalnym Zenitem. Historia... ale powiedzmy, że to zdjęcie to smak dni singerowskich :) Impreza niby komerycyjna, ale gdzieś w zaułkach można odnaleźć klimat jego książek.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Gdzieś w okolicy Placu Grzybowskiego w Warszawie :)
WARSZAWA 2.jpg
WARSZAWA 2.jpg [ 140 KiB | Obejrzany 4182 razy ]

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Maj 2010, 21:54 
Awatar użytkownika

Jeszcze tylko między tymi koszykami powinna stać maszyna do szycia... marki Singer oczywiście ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Maj 2010, 23:01 

Jeśli już przy Warszawie Singera, to dodam, że jest to chyba moja ulubiona impreza w stolicy - w sporym stopniu ze względu na wspaniałe koncerty. Do dziś żałuję, że nie udało mi się dostać na Nigella Kennedy`ego. Ale za to na wyczynach Leszka Możdżera i Zohara Freso byłam - coś cudownego :) A klimat przeistoczonej Próżnej po prostu uwielbiam...

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Maj 2010, 07:02 
Awatar użytkownika

Kennedy i takie klimaty? Hmmm... muszę poszukać na youtubku ;)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Cze 2010, 17:58 
Awatar użytkownika

Szukałem tematu, w którym mógłbym podziękować i wypadło na ten, jako tematycznie związany z przesyłką... Ano tak. Dotarła wczoraj. A raczej kilka dni temu, ale ja myśląc (będąc niemal pewnym), że to mandat karny nie spieszyłem się z jej odbiorem z poczty. Bo listy polecone zwykle nie wróżą nic dobrego, chyba, że się czegoś spodziewamy. A tu taka niespodzianka. SINGER we własnej książkowej osobie. JOANNA DZIKĘKUJĘ za przesyłkę, MARTA DZIĘKUJĘ za udostępnienie książki. To naprawdę niezwykła i bardzo miła niespodzianka. Jeszcze dzisiaj zabieram się za lekturę, a o wrażeniach napiszę na forum. DZIĘKI!!!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Cze 2010, 18:28 
Awatar użytkownika

Skoro już potraktowałeś mnie jak posłańca a nie darczyńcę... to nie wolno Ci zatrzymać tego prezentu i masz obowiązek znaleźć następnego adresata jak skończysz. Miłej lektury.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Cze 2010, 22:39 
Awatar użytkownika

Napisałaś "Przeczytałam, podaję dalej". Zrozumiałem, że mam zrobić to samo. Uważam, że to dobry pomysł.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 10 Cze 2010, 08:53 
Awatar użytkownika

Oczywiście, że to dobry pomysł, sama go wymyśliłam... bo Marta książki nie "udostępniła", ona mi ją zwyczajnie podarowała (za co jestem jej oczywiście bardzo wdzięczna). Singer mógł zostać na mojej półce.

Niemniej przesłany ode mnie do Ciebie prezent-niespodzianka oraz dołączona do niego wiadomość to prywatna korespondencja a nie temat na forum internetowe :/

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkich postów: 8642 | Wszystkich tematów: 580 | Wszystkich użytkowników: 2507