Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Lip 2019, 10:21
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

    

TOUR SALON – Targi Regionów i Produktów Turystycznych - 17-1

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 09 Wrz 2013, 10:45 

Postów: 1
Offline
TOUR SALON – Targi Regionów i Produktów Turystycznych - 17-19 października 2013 Poznań

To podróż dookoła świata w 3 dni, która przeniesie zwiedzających w najdalsze zakątki obcych krajów i pełne dzikiej przyrody polskie regiony.

Spotkacie tu sławnych podróżników – Martynę Wojciechowską i Marka Kamińskiego oraz Marcina Kydryńskiego, ale na targowym szlaku z pewnością poznacie jeszcze innych globtroterów.

Targi to tysiące kolorowych ofert z ponad 40 krajów i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami na stoiskach. W ubiegłym roku były to na przykład vouchery na lot balonem. Będzie też czas na degustację małego co nieco, w postaci dań czy przekąsek regionalnych przywiezionych specjalnie na tę okazję do Poznania.

Słynąca z najnowocześniejszych technologii i pięknych tradycji na stoisko zaprasza kraj partnerski – Japonia. Zagraniczny region partnerski – Veneto zaoferuje podróżnemu ciekawy wachlarz doświadczeń – od alpejskich wyżyn na północy do wypełnionej wodą równiny na południu.

Na towarzyszącej targom wystawie fotograficznej „7 Nowych Cudów Polski” przygotowanej przez magazyn National Geographic Traveler zachwycą zdjęcia z najpiękniejszych zakątków Polski, które wygrały wcześniejsze edycje plebiscytu a także miejsca nominowane w tym roku.

Premierową odsłonę na TOUR-SALONIE będzie miał Festiwal Podróży „Śladami Marzeń” – spotkanie podróżników, blogerów i pasjonatów dalekich i bliskich wypraw. Idealna impreza dla pasjonatów, ludzi ciekawych życia, kochających podróże, ale również tych szukających inspiracji na najbliższy sezon turystyczny. Podczas festiwalu każdy zwiedzający targi Tour Salon 2013 będzie miał okazję zaznać prawdziwej podróżniczej atmosfery oraz posłuchać opowieści z najróżniejszych zakątków świata. Najlepsza, najciekawsza i najatrakcyjniejsza festiwalowa prelekcja oraz najciekawsze i wyjątkowe fotografie z podróży zostaną nagrodzone w konkursie „O Złoty Ślad”.

Obładowani stosem ulotek, map i przewodników targowi goście wyjdą dodatkowo z bagażem praktycznych i unikalnych informacji, bo okazja jaka się trafia do ich zdobycia na Tour Salonie jest wyjątkowa.

Więcej informacji: tour-salon.pl/pl/
Zakup biletów: ticketpro.pl/jnp/wszystko/1147132-utour-salon.html


Góra
  
   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 12 Wrz 2013, 10:27 
Awatar użytkownika

Postów: 320
Offline
Wystawa fotograficzna "7 Nowych Cudów Polski" może być bardzo ciekawa.


Góra
  
   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 04 Sty 2014, 20:02 

Postów: 5
Offline
Czy ktoś odwiedził?


Góra
  
   

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2409Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group