Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 24 Lis 2020, 00:18
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Co tam nowego u "kreta"

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2010, 23:02 
Awatar użytkownika

Cieszę się, że nie masz kolejnych uwag odnośnie polityki prywatności serwisu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2010, 23:13 
Awatar użytkownika

Szymonie ja nie ma kolejnych upierdliwych uwag co do prywatności Twojego portalu :ugeek: Ja mam proste pytanie czemu Bednarek się obrazi? Dlaczego ja się nie obraziłem pomimo, ze moje zdjęcie z Twojego portalu zostało wzięte i opublikowane gdzie indziej bez zapytania o zgodę i podpisu, że ja je zrobiłem.
To musisz wyjaśnić w regulaminie. Teraz nie mam powodu mieć jakiekolwiek pretensje. Opublikowałem - oddałem się bez mydła. Robisz co chcesz. Nie ma prawa, nie ma reguł!
Skoro jak piszesz masz regulamin, to pozwól się z nim mam sie zapoznać.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2010, 23:36 
Awatar użytkownika

Paweł, o którym wspominasz w poście, wrócił na stronę. Z czego się bardzo cieszę.

O opublikowaniu twojego zdjęcia w innym medium niż serwis PolskieKrajobrazy.pl nic nie wiem. Chętnie wesprę Cię w tej sprawie, jako oskarżyciel posiłkowy. Dla mnie prawa autorskie do zdjęć są święte. I tego się będę trzymał. Traktuj to jako deklarację.

A skoro, jak piszesz "Nie ma prawa, nie ma reguł!" dziwię się, że jeszcze zaszczycasz nas swoją obecnością. Jest wiele serwisów internetowych, gdzie regulamin jest wyraźnie sprecyzowany.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 15 Paź 2010, 23:55 
Awatar użytkownika

Szymonie! Miałem pisać oględnie! Ale nie.Spytam co ma znaczyć "zaszczycasz"? Czy to jest jakaś drwina? Czy prowokacja!
Przecież bardzo łatwo pozbyć się takiego buca jak ja. Wystarczy jedno klikniecie. I spokój........
Podobnie łatwo napisać do Ciebie jak Bednarek po Żyrafie - mam tego dość - kasuj Waść! :lol:
Traktuję jednak Ciebie i siebie poważnie. Nie sztuka się obrazić. Nie sztuka sprowokować Ciebie czy mnie. Sztuka jest znaleźć rozwiązanie na przyszłość.Masz rację, że jest wiele porali z regulaminami i co z tego. Ja Ciebie pytam co się dzieje ze ze zdjęciami np Bednarka, czy je wykasowałeś ze swej bazy, czy nie!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 00:05 
Awatar użytkownika

Powiem tylko uproszczając. Jeśli wykasowałeś to nie mam tego rodzaju pytań na przyszłość!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 00:10 
Awatar użytkownika

Andrzej. Mam wrażenie, że to Ty się obraziłeś. A teraz, od pewnego czasu publikując tylko na forum, chcesz pokazać innym (także mnie) swoją kontestację przyjętych tutaj zasad. Paweł faktycznie na jakiś czas zrezygnował z obecności w serwisie, a więc na jego życzenie odpublikowałem zrobione przez niego fotografie. Podkreślam NA JEGO ŻYCZENIE.

Cieszę się, że wrócił. Znajdziesz jego zdjęcia tutaj: http://www.polskiekrajobrazy.pl/Pawe%B3.

A co do "zaszczycania" obecnością. Ja nie mam nic do tego. Jestem tylko administratorem strony. To jej Użytkownicy określają zakres swojej obecności w serwisie. Ty określiłeś to w ten, a nie inny sposób. OK. Nie krytykuj jednak, proszę, postawy innych. Także mojej.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 00:16 
Awatar użytkownika

Byłem tam dopiero dwa razy. Ale w tym wierszy nie znajduje nic nowego. Jak tam sie wejdzie to właśnie jest tak albo jeszcze bardziej!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 00:31 
Awatar użytkownika

Andrzej... żeby nie ciągnąć dłużej tej wymiany zdań. Spotkaliśmy się w realu. Podzieliliśmy pasjami. Cenię Cię i szanuję, mimo różnic światopoglądowych. Mam nadzieję, że będzie nam jeszcze dane zasiąść przy dzbanie wina i cieszyć się swoimi podróżami. Pozdrawiam Cię serdecznie

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 00:34 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Dlaczego ja się nie obraziłem pomimo, ze moje zdjęcie z Twojego portalu zostało wzięte i opublikowane gdzie indziej bez zapytania o zgodę i podpisu, że ja je zrobiłem.

Szymon Narożniak napisał(a):
O opublikowaniu twojego zdjęcia w innym medium niż serwis PolskieKrajobrazy.pl nic nie wiem. Chętnie wesprę Cię w tej sprawie, jako oskarżyciel posiłkowy. Dla mnie prawa autorskie do zdjęć są święte. I tego się będę trzymał. Traktuj to jako deklarację.

Odezwę się jak te nożyce po uderzeniu w stół... bo mam wrażenie, że Andrzej mówi o zalinkowanym przeze mnie na forum Golden Line zdjęciu z Leżajska na którym Rysiek "naucza Chasydów". W wątku, który zaczynał się od Twojego, Szymon, zaproszenia do obejrzenia Waszych fotorelacji z tego wyjazdu.

http://www.goldenline.pl/forum/1557318/ ... baczyc/s/2

Jeżeli istotnie o to miejsce "nielegalnego wykorzystania", Andrzeju, Tobie w tej chwili chodzi, to jestem trochę zaskoczona, bo przecież rozmawialiśmy o tym i powiedziałeś że nie ma problemu i może tam pozostać. Uznałam to za Twoją zgodę. Jeżeli źle odczytałam Twoją deklarację - nie wiem, czy będe miała uprawnienia, żeby po takim czasie jeszcze ten post edytować, ale Szymon może w każdej chwili to usunąć jako założyciel i moderator tej grupy na GL.

Mam jednak nadzieję, że nie jest to powód do wszczynania jakichkolwiek konfliktów i bardzo mi przykro, że moja pochwała pod adresem Twoich zdjęć doprowadziła do takich wpisów na forum. Następnym razem się powstrzymam :/

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 16 Paź 2010, 01:12 
Awatar użytkownika

Tak naprawdę to nie chodzi mi o moje Joanno, chodzi mi o nas o Ciebie , Szymona mnie i innych. Jak będzie wiadomo co będzie z naszym wspólnym dorobkiem w przyszłości to będziemy mieli wewnętrzny spokój i Marty zaufanie do siebie.
I jeszcze jedno. Dlaczego rozmowa ma być wszczynaniem konfliktów! Rozmawialiśmy i nie masz powodów do takich osobistych asocjacji. Wyjaśniamy reguły i tyle.

Szymonie masz racje w realu jesteśmy bliżsi rozwiązaniu wszelkich wątpliwości. Proponuję termin nie odleglejszy niż 21 dni. Pozdrawiam!

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkich postów: 8641 | Wszystkich tematów: 579 | Wszystkich użytkowników: 2506