Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 12 Gru 2019, 22:58
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Nowy album fotograficzny

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Lut 2012, 22:47 
Awatar użytkownika

[attachment=0]Ludzie_i_religie_w_Polsce_OKLADKA_1.jpg[/attachment]

Śląskie wydawnictwo Viedograf opublikowało bardzo ciekawy album "Ludzie i religie w Polsce". Na okładce znalazły się nie tylko zdjęcia autora z polskich krajobrazów, ale wyraźnie zostało zaznaczone w tekście, że foty pochodzą z portalu... Przed chwilą dostałem szczotkę ( roboczą wersję przygotowywanego do druku) kolejnego albumu. Poza moimi kadrami znalazłem tam z satysfakcją zdjęcia Tomasza Dejtrowskiego :-)

Załączniki:
Ludzie_i_religie_w_Polsce_OKLADKA_1.jpg
Ludzie_i_religie_w_Polsce_OKLADKA_1.jpg [ 65.07 KiB | Obejrzany 7929 razy ]

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Lut 2012, 23:04 
Awatar użytkownika

I jeszcze trzy kartki dalej znalazłem zdjęcia Leszka Kusala i fotki podpisane przez grafika komputerowego roboczo Bilińscy. Nie wiem - czyżby prace Artura ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 08:22 
Awatar użytkownika

Gratuluję autorom... i wydawcy również, bo jak widać znalazł tu na portalu sporo chętnych do oddania swoich zdjęć bez wynagrodzenia (pisałam już o tym tu na forum). Niezły interes.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 09:06 
Awatar użytkownika

W kwestii wynagrodzenia to się - akurat, przynajmniej w moim przypadku - horrendalnie mylisz. Zapomniałaś też, że dżentelmeni....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 09:33 
Awatar użytkownika

Pani z wydawnictwa proponowała mi wykorzystanie zdjęć w tej publikacji, ale kiedy zapytałam o wynagrodzenie i warunki umowy, zapadło milczenie z tamtej strony :/

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 09:40 
Awatar użytkownika

W moim wypadku - tak nie było. Przeciwnie. Jestem w stałym kontakcie z wydawnictwem. Zresztą nie tylko z tym.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 09:45 
Awatar użytkownika

No cóż, ja się tylko dowiedziałam, że "wybór zdjęć na okładkę jest sprawą umowną i
zawsze możemy podmienić jakieś "okienko" na inne" i że "sądziła, że zwraca się do osoby, która traktuje fotografowanie hobbystycznie i pojawienie się w publikacji książkowej potraktuje jako wyróżnienie".

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 14:38 

faktycznie widze swoja fotke /kapiczka na rozstaju/ta w zimowej szacie co prawda dostalem majla z prośbą o kontakt, oczywiscie sie odezwalem ale nastapila cisza ,juz ktos tu napisal ze dla niektorych byla by to nobilitacja i owszem mial racje dla mnie tez, choc chcialbym zeby zdiecie bylo podpisane moim imieniem i nazwiskiem no i warto by bylo zeby choc forma zaplaty byl album czy to tak wiele

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 14:56 

czytalem co nieco o firmie videograf autorzy najczesciej maja klopoty z wyplacaniem nalerznosci przez ta firme a teraz male co nieco jak sie robi ze moje zdiecie nie jest moim zdieciem i mozna je podpisac (BILIŃSCY) to tak jakby NOSIC GACIE ODWUCONE NA LEWA STRONE oto jest link do orginalnego zdiecia
http://www.polskiekrajobrazy.pl/Artur_B ... lasie.html
a co zrobil grafik---- PROSZE PORÓWNAC

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2012, 15:35 
Awatar użytkownika

Arturze - proszę opdezwij się do mnie na priv. Nie mogę napisać Ci maila, bo zmieniłem komp i straciłem wszystkie adresy :-(

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkich postów: 8568 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2422