Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 22 Lip 2019, 10:25
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

poszukiwany poszukiwana

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 23 Sty 2013, 22:05 

chcialem napisac do Ryszarda ale niestety konto pocztowe zostalo zlikwidowane moze ktos ma aktualny adres poczty

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Sty 2013, 08:09 

.....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Sty 2013, 19:00 

http://www.ujk.edu.pl/webujk/1564

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2013, 07:55 

Brygida Kicińska napisał(a):
Niektórzy wrócą a inni odejdą..

Niektórzy, będący od dawna na PK, zwolnili tempo logowania się i dodawania zdjęć. Sam się czasami zastanawiam, czy moje zdjęcia jeszcze "wnoszą coś nowego" do serwisu. :(

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2013, 12:01 
Awatar użytkownika

Proszę mi tu nie siać ziarna zwątpienia! Każdy orze jak może, jedni wrzucają więcej zdjęć, inni mniej. Kolego Borowiak czekam na Twoje zdjęcia niczym kania na deszcz ;) Dla mnie to okna na północ i przepustka z szarego, codziennego bytu. Czekam na więcej- pozdrawiam- Artur.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2013, 16:38 
Awatar użytkownika

Podzielam zadanie Artura74. Czekam na więcej fotek z północy!!! Ostatnio rzadko podróżuję i każde zdjęcie spoza woj. mazowieckiego z przyjemnością oglądam. Sama nie zastanawiam się czy moje zdjęcia wnoszą coś do serwisu. Uwielbiam fotografować, kocham Warszawę:) Z tego miasta mam w swojej galerii już ok. 2000 zdjęć. Licznik odwiedzin wskazuje, że zdjęcia są oglądane. To mi wystarczy. Pozdrawiam!

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 30 Sty 2013, 20:58 
Awatar użytkownika

Borowiak/ imienia nie znam/ pisze:
"Niektórzy, będący od dawna na PK, zwolnili tempo logowania się i dodawania zdjęć. Sam się czasami zastanawiam, czy moje zdjęcia jeszcze "wnoszą coś nowego" do serwisu. :( "
Powodów może być wiele np. kończy się powoli zapasik nagromadzonych przez lata zdjęć, zmienia się sytuacja życiowa, zawodowa itd., albo po prostu Ktoś się na Kogoś obraził... . Nie wnikam w to, bo jest niezależne ode mnie.
Jeżeli idzie o cyt. "wnoszą coś nowego", to zapewniam, że wnoszą! Kolego Borowiak!, prezentujesz wiele ciekawych, zwłaszcza przyrodniczych kadrów, okraszonych fachowymi opisami, że aż miło się je ogląda i czyta.
Wyróżnikiem zdjęcia jest zamieszczenie go w galeriach tematycznych PK/ zielona zakładka na górze strony/, które osobiście często przeglądam i sporo zdjęć autora Borowiak tam znajduję.
Ponadto wybierając się gdzieś w Polskę najpierw przeglądam krainy i miejscowości do których jadę właśnie na PK ze względu na wielki zasób zdjęć, a i opisów także... . To też powód dla którego warto dodać ciut więcej fotek, mogą się komuś przydać, zainspirować.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 31 Sty 2013, 10:11 
Awatar użytkownika

PK odkryłem przypadkiem prawie dwa lata temu. Na początku wstawiałem zdjęcia do galerii jak leci. Lecz z czasem przychodzi refleksja po co wstawiać kolejne podobne zdjęcie z tego samego miejsca. Część zdjęć ze swojej galerii usunąłem (fajna opcja). Obecnie wstawiam zdjęcia z miejsc nie znanych na PK lub szukam wyjątkowych kadrów z tych znanych. Z jakim skutkiem oceńcie sami. Może inni doszli to tego samego wniosku? Nie wiem. Nie mam okazji wybrać się dalej niż "moje" Roztocze, tym chętniej oglądam zdjęcia z innych stron kraju. A gdy są opatrzone opisem i trafnymi komentarzami z których można się dużo dowiedzieć i nauczyć to już satysfakcja gwarantowana.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Lut 2013, 21:22 

wielka szkoda dla mnie i chyba dla portalu ze ryszard tu nie wpada i nie pisze zawsze czytalem z ciekawoscia w internecie znalazlem o nim taka opinie-/ Ryszard Biskup – kielczanin, podróżnik i obieżyświat. Przez ćwierć wieku pracował w zlikwidowanym w czerwcu 2006 roku dzienniku „Słowo Ludu”. Swoje reportaże publikował w prasie krajowej i zagranicznej. Laureat wielu dziennikarskich konkursów, w tym I nagrody Klubu Ekonomicznego i I nagrody Problemów Budownictwa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Wzdłuż i wszerz przewędrował całą Polskę i pół Europy. Samotnie włóczył się z plecakiem przez wszystkie góry: od rodzimych Gór Świętokrzyskich po Pireneje,

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Lut 2013, 12:10 

A nikomu nie brakuje pięknych polskich krajobrazów w wykonaniu Szymona? Jego ulubione Lisa Młyn, Biebrza, piękne polskie krajobrazy górskie i wiele, wiele, wiele...... innych? :)

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkich postów: 8566 | Wszystkich tematów: 530 | Wszystkich użytkowników: 2409