Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 15 Sie 2020, 04:04
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4003 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 401  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Konkurs - czy wiesz, co przedstawia zdjęcie. Sprawdź się!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:33 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
W Górach Świętokrzyskich jestem średnio raz w miesiącu, ale w Nowej Słupi nigdy. Jak zagadka "wytrzyma" jeszcze 3 dni to pojadę i znajdę tę figurę!

Moje gratulacje i szczery podziw !!! Jak Pan toto znajdzie w Nowej Słupi. Nie tam, rybko struga, nie tam rybeńko staw, ale w całkiem, całkowicie innym miejscu.... :lol:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:34 
Awatar użytkownika

Ryszard Biskup napisał(a):
Ta rzeźba - przyznasz - jest łudząco ze stylistyki podobna ! I to jest, powtórzona ponownie, podpowiedź. Z haczykiem, zresztą. Kieleckie. Ale co, ale gdzie, ale jak ?
Ja niestety już z podpowiedzi wiedziałem, że nie będzie łatwo, bom nie trafił (jak dotąd) na drugiego pielgrzyma w tych okolicach.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:46 
Awatar użytkownika

Szymon Narożniak napisał(a):
Ta rzeźba - przyznasz - jest łudząco ze stylistyki podobna ! I to jest, powtórzona ponownie, podpowiedź. Z haczykiem, zresztą. Kieleckie. Ale co, ale gdzie, ale jak ?
Ja niestety już z podpowiedzi wiedziałem, że nie będzie łatwo, bom nie trafił (jak dotąd) na drugiego pielgrzyma w tych okolicach.

Szukaj w zdecydowanie dalszej odległości.....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 19:47 
Awatar użytkownika

Szukaj w zdecydowanie dalszej odległości.....

Podać kierunek ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 01 Mar 2010, 22:03 
Awatar użytkownika

Podać kierunek ?
Moment, moment... jeszcze chwilę poszukam! Jeszcze co najmniej z dzień :-).

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 02 Mar 2010, 22:18 
Awatar użytkownika

Podać kierunek ?
Moment, moment... jeszcze chwilę poszukam! Jeszcze co najmniej z dzień :-).

Jestem głęboko rozczarowany, że taka cisza i poza p. Andrzejem nikt sie nie wychyla. No, co jest ? Za trudne ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Mar 2010, 09:39 
Awatar użytkownika

Chyba za szczegółowe to pytanie. Inni może by się włączyli przy łatwiejszym pytaniu. Swoja drogą to Oni jacyś nieśmiali, ciekawy przypadek! :geek:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Mar 2010, 12:07 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Chyba za szczegółowe to pytanie. Inni może by się włączyli przy łatwiejszym pytaniu. Swoja drogą to Oni jacyś nieśmiali, ciekawy przypadek! :geek:

No, z trudem mi to przychodzi, ale chyba masz pan rację, niestety.... ale.... Czy szczegółowe ? Bo ja wiem ? Rzeźba jest charakterystyczna, przecież, dla regionu świętokrzyskiego. Ten cały Emeryk, pokutujący w Nowej Słupi to, jakby nie było, znany powszechnie symbol. A to to co na fotce jest czymś w rodzaju repliki i dla geograficznego historyka krajobrazu zagadka jest łatwa jak kasza manna. Podpowiadam - szukać trzeba na południu województwa, na Ponidziu, a właściwie na Powiślu. Przy ważnym trakcie komunikacyjnym z Kielc do Tarnowa i blisko, blisko sławnego kurortu.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Mar 2010, 12:24 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):
Chyba za szczegółowe to pytanie. Inni może by się włączyli przy łatwiejszym pytaniu. :geek:

Czyżby ktoś zażądał "wymieniania wszystkich poległych w wojennych zmaganiach"... :lol:??

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 03 Mar 2010, 15:54 
Awatar użytkownika

andrzejb98 napisał(a):

:lol: :oops: :oops: Wiem na sto procent - nie ma trudnych pytań. Odpowiedzi, ale te są dopiero skomplikowane :evil:

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4003 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 401  Następna

Wszystkich postów: 8685 | Wszystkich tematów: 631 | Wszystkich użytkowników: 2475