Zaloguj się | Zarejestruj się
 Obecny czas: 21 Sty 2021, 00:27
Użytkownicy *Szukaj Posty bez odpowiedzi Zobacz aktywne tematy

[ 4003 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 401  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Konkurs - czy wiesz, co przedstawia zdjęcie. Sprawdź się!

Napisz nowy temat Odpowiedz   
Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2011, 19:48 
Awatar użytkownika

Załącznik:
Image00001 radomysl.jpg
Image00001 radomysl.jpg [ 74.37 KiB | Obejrzany 5704 razy ]

Jak Ty we mnie rynkiem, to ja też (przewrotnie) rynkiem :-). Wvjakim mieście jest takie cudo z fontanną ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2011, 20:01 
Awatar użytkownika

Co zaś do milczenia owiec - powiem tak: na portalu jest wielu, wielu, mnóstwo znakomitych mistrzów obiektywu !!!! Foty jakie są tutaj pomieszczane ( czasem, często obrabiane w programach graficznych) bywają z najwyższej półki. Imponujące są zwłaszcza całe serie tematyczne. Rewelacyjne ( na najwyższym poziomie, często), a wiem co mówie, ujęcia z wykorzystaniem gry światła. Osobiście imponuje mi nowatorskie spojrzenie, ogromna pasja w prezentowaniu twórczych, odkrywczych, nowatorskich poszukiwań. Nurt nazwijmy to oględnie "słowo towarzyszące obrazowi" jest jednak przez większość PT Autorów traktowany zdecydowanie po macoszemu. Ta kąsliwa uwaga dotyczy zresztą także Ciebie :-(, że o adminie nie wspomnę. Zdjęciom ( rewelacyjnym, powtórze) nie towarzyszy równie fascynujący opis..... :-(, co cały portal z teorii wyrażonej dobitnie i jednoznacznie kilka lat temu zmienia w kolejny na necie katalog fotograficzny.... Odkryłem conajmniej piętnaście powodów dlaczego tak się dzieje - wybacz zachowam te postrzeżenia dla siebie. Szkoda, że ta ( budowana z takim trudem ) społeczność ciągnie - mimo wszystko,mimo.... - postaw każdy w swoją stronę. Momentami mam wrażenie, że cała zabawa jest już arte pro arte, ale.... wcale nie muszę mieć racji.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 24 Paź 2011, 21:05 
Awatar użytkownika

... mistrzów obiektywu i władania dobranym słowem :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 12:25 

Ryszard Biskup napisał(a):
Co zaś do milczenia owiec - powiem tak: na portalu jest wielu, wielu, mnóstwo znakomitych mistrzów obiektywu !!!! Foty jakie są tutaj pomieszczane ( czasem, często obrabiane w programach graficznych) bywają z najwyższej półki. Imponujące są zwłaszcza całe serie tematyczne. Rewelacyjne ( na najwyższym poziomie, często), a wiem co mówie, ujęcia z wykorzystaniem gry światła. Osobiście imponuje mi nowatorskie spojrzenie, ogromna pasja w prezentowaniu twórczych, odkrywczych, nowatorskich poszukiwań. Nurt nazwijmy to oględnie "słowo towarzyszące obrazowi" jest jednak przez większość PT Autorów traktowany zdecydowanie po macoszemu. Ta kąsliwa uwaga dotyczy zresztą także Ciebie :-(, że o adminie nie wspomnę. Zdjęciom ( rewelacyjnym, powtórze) nie towarzyszy równie fascynujący opis..... :-(, co cały portal z teorii wyrażonej dobitnie i jednoznacznie kilka lat temu zmienia w kolejny na necie katalog fotograficzny.... Odkryłem conajmniej piętnaście powodów dlaczego tak się dzieje - wybacz zachowam te postrzeżenia dla siebie. Szkoda, że ta ( budowana z takim trudem ) społeczność ciągnie - mimo wszystko,mimo.... - postaw każdy w swoją stronę. Momentami mam wrażenie, że cała zabawa jest już arte pro arte, ale.... wcale nie muszę mieć racji.

Pisząc o milczeniu myślałam tylko i wyłącznie o konkursie, bo zauważyłam, że zaczynamy bawić się prawie sami, a przecież ludzie są z całej Polski i nie musieliby wspomagać się wujkiem.
Nie znam oczywiście tych 15 powodów ale 2 osobiste tak, i nawet gdzieś wcześniej o tym pisałam.
1. Nie mam daru pisania i przelewania uczuć i myśli na papier. Biała kartka najczęściej mnie blokuje. Chciałam pisać i nawet to początkowo robiłam ale skończyło się na cytowaniu wikipedii itp. Sama sobie nie podobałam się z tym "zżynaniem".
2. Jeśli jakieś miejsce mnie zainteresuje sprawdzam co wujek mówi na ten temat, jeśli autor niczego więcej nie napisał. Zresztą ja mam duszę poszukiwacza i takie gotowe informacje pod zdjęciem omiatam wzrokiem. Dlatego tak spodobała mi się ta "zagadkownia". Za to chętnie czytam o odczuciach ale powtórzę, sama mam z tym kłopoty. Byłam wdzięczna redakcji za opis pod osiedlowymi garażami.
Wbrew pozorom bardzo dużo dowiedziałam się z PK. Ostatnio wybrałam się na wycieczkę do Siedlęcina dzięki fotografii z PK. Opis nie był mi potrzebny sam obraz zrobił swoje. Zaciekawił na tyle, że w następną sobotę byłam na miejscu ( bo blisko, dalsze trasy czekają w głowie ). Więc, nie jest źle :)
Zdjęcia nie muszą być najwyższych lotów, od tego są albumy i przewodniki. Dla mnie są takie bezosobowe, tu ktoś był, ktoś się zachwycił wioską, której prawie nie ma na mapie, więc musi tam coś być. U mnie dochodzi jeszcze ta niechęć oglądania tego "co trzeba KONIECZNIE" wraz z tłumem ludzi.
Ufff ale się nagadałam :) ten rynek nic mi nie mówi, znowu muszę wędrować po Polsce z wujkiem :)
ps. uwaga nie jest kąśliwa i ani Ty nie jesteś taki złośliwy, jakim chciałbyś być :lol:

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 12:36 
Awatar użytkownika

Wracając do zagadki, to na pewno jest Pomnik Rybaka w Darłowie.

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 12:52 
Awatar użytkownika

no nie wiem... bo plik ma nazwę "radomysl" - dla zmylenia przeciwnika? :)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 13:56 
Awatar użytkownika

PIOTR napisał(a):
Wracając do zagadki, to na pewno jest Pomnik Rybaka w Darłowie.

Dobrze !!!!! To jest oczywiście Darłowo... :-) To rozszerzenie to tylko pseudo złośliwy podbierak. W który zresztą nikt się nie złapał....

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 13:58 
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ufff ale się nagadałam :) ten rynek nic mi nie mówi, znowu muszę wędrować po Polsce z wujkiem :)
ps. uwaga nie jest kąśliwa i ani Ty nie jesteś taki złośliwy, jakim chciałbyś być :lol:

Jestem, jestem to wiem :-). Ponownie proszę Cię o kontakt na prive. Oki ?

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 13:59 
Awatar użytkownika

Joanna Siegel napisał(a):
no nie wiem... bo plik ma nazwę "radomysl" - dla zmylenia przeciwnika? :)

Pewnie, że to dla zmylenia. Taki żarcik niewinny :-)

Autor postu
Treść wiadomościPostWysłany: 25 Paź 2011, 14:47 

Ryszard Biskup napisał(a):
Cytuj:

Jestem, jestem to wiem :-). Ponownie proszę Cię o kontakt na prive. Oki ?

POOOSZŁO :D

Napisz nowy temat Odpowiedz

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

[ 4003 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 401  Następna

Wszystkich postów: 8662 | Wszystkich tematów: 589 | Wszystkich użytkowników: 2532